Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Opiekunka Osoby Starszej w Niemczech - 1.03.2018

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech!

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz pakiet świadczeń dodatkowych.


Praca polega na towarzyszeniu osobie starszej i wspieraniu jej w czynnościach życia codziennego, takich jak pomoc w poruszaniu się, pielęgnacji, w przygotowywaniu i przyjmowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Oferta do podopiecznej, Pani Ann, mieszkającej w miejscowości Kreuzwertheim-Unterwittbach.
Wiek 89 lat, waga ok. 50 kg, wzrost 160 cm. Podopieczna cierpi na inkontynencję oraz trudności z poruszaniem się związane z wiekiem. Jest po upadku, w wyniku którego złamała staw barkowy. Od tego czasu prawa ręka jest unieruchomiona. Podopieczna nie ma problemu z komunikacją. Orientacja jest zachowana. Porusza się przy rollatorze. Występuje u niej częściowe nietrzymanie moczu. Pani Ann mieszka sama w domu jednorodzinnym. Na miejscu jest do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój oraz Internet.

Oferta od 1.03. Gwarantujemy bezpieczną pracę i kompleksowo zorganizowany wyjazd.

Atrakcyjne zarobki nawet 2500 euro netto za wyjazd.

Jeśli posiadasz doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi oraz znasz j. niemiecki w stopniu komunikatywnym – zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel.  517 176 292

 

  • TAGI:

Zdjęcia (1)