Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

89-letnia Amelia, demencyjna podopieczna potrzebuje serdecznej opiekunki

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

 

89-letnia Amelia, demencyjna podopieczna potrzebuje serdecznej i cierpliwej opiekunki. Pani potrzebuje aktywizacji, należy ją angażować w czynności dnia codziennego i organizować jej czas wolny. Fizycznie relatywnie samodzielna, również przy poruszaniu się. Pani jest komunikatywna, otwarta, chce czuć się potrzebna, nie lubi przebywać sama. Jest inteligentna i dokładna we wszystkim co robi. Mieszka sama w Norymberdze w domku jednorodzinnym, bardzo dobre warunki, mieszkaniowe, internet, samochód.

Ważna jest bardzo dobra znajomości języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy. Preferowana osoba niepaląca.

Oferta na 24.04. na min. 6 tygodni.

Wymagane doświadczenie oraz bardzo dobry język niemiecki.

Kontakt: 517 176 292

 

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl  Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.

Zdjęcia (1)