Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Samotna, 90-letnia Pani Eva potrzebuje opieki- Tauberbischofsheim

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

 

Samotna, 90-letnia Pani Eva mieszkająca w uroczym miasteczku Tauberbischofsheim, potrzebuje opieki w czasie 17.04.-08.05.2018.  

Pani porusza się samodzielnie, potrzebuje wsparcia w codziennym życiu. Cierpi na osteoporozę i chorobę reumatyczną. Do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.

Wymagane doświadczenie oraz komunikatywny język niemiecki.

Kontakt: 517 176 292

 

 

 

 

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl  Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.

 

Zdjęcia (1)