Dzisiaj jest niedziela, 26.06.2016

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Marek Krzykowski żegna się z IP?

Marek Krzykowski żegna się z IP? wtorek, 17.11.2015 11:21 To jeszcze niepotwierdzona wiadomość, ale wszystko wskazuje na to, że Marek Krzykowski pożegnał się ze stanowiskiem Prezesa Zarządu International Paper Kwidzyn. Takie oświadczenie miał złożyć wczoraj za pośrednictwem zakładowego radiowęzła.

Ogień na zamku

Ogień na zamku czwartek, 09.06.2016 07:27 Pożar więźby dachowej zachodniego skrzydła zamku, ewakuacja ludzi i zbiorów oraz walka z ogniem na trzech odcinkach bojowych - z tym wszystkim musieli zmierzyć się uczestnicy dorocznych ćwiczeń służb ratunkowych i obrony cywilnej.

Pociąg pełen samorządowców

Pociąg pełen samorządowców czwartek, 03.09.2015 13:28 Tylko "złoty pociąg" z Wałbrzycha mógłby wzbudzić większe zainteresowanie niż szynobus, który dziś zatrzymał się na stacji w Kwidzynie. Wysiadła z niego największa reprezentacja samorządowców, urzędników i parlamentarzystów, jaką widziano w naszym mieście od czasu otwarcia mostu.

Baza NATO w Kwidzynie

Baza NATO w Kwidzynie środa, 01.04.2015 10:39 Wszystko wskazuje na to, że to w Kwidzynie a nie, jak pierwotnie zakładano, w Morągu, w niedalekiej przyszłości powstanie baza NATO. W bliskiej okolicy naszego miasta ma zostać rozmieszczona bateria rakiet Patriot.