Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Marcin Szuwarowski zrobił kolejny klip dla MTS Kwidzyn

  • 1.06.2017, 16:31 (aktualizacja 01.06.2017 17:16)
  • TV Kwidzyn
Marcin Szuwarowski zrobił kolejny klip dla MTS Kwidzyn FB Marcin Szuwarowski
Po bardzo udanym i ciepło przyjętym klipie dla MTS Kwidzyn przyszedł czas na film poświęcony drużynie juniorek. Po raz kolejny autor serwuje widzowi bardzo dobrze opowiedzianą i sugestywną historię.

Kolejny film Marcina Szuwarowskiego promuje drużynę Juniorek MTS, ale to nie wszystko. Zgrabnie opowiedziana fabuła ma za zadanie przekonać nie tylko potencjalne kandydatki do zespołu, że ciężką pracą można osiągnąć wiele, ale także rodziców,  przede wszystkim tych spoza Kwidzyna, że nasze miasto to świetne miejsce do nauki i rozwoju dla ich córek. Czy film spełnia zadanie oceńcie sami, ale na pewno zgodzicie się, że podobnie jak w przypadku klipu dla MTS Kwidzyn, jest bardzo przemyślany i cieszy poziomem realizacji. Zdjęcia są bardzo nastrojowe i sugestywne, a montaż nie pozostawia nic do życzenia. Po raz kolejny też, osoby występujące w klipie stanęły na wysokości zadania, dzięki czemu wszystko składa się w bardzo udaną i efektowną całość.

Marcin Szuwarowski jest kwidzynianinem i absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jego reżyserskim debiutem był film Żaklina, opowiadający historię lekkomyślnej miłości nastolatka i nauczycielki, do którego zdjęcia powstawały w Kwidzynie i okolicach.  Film często był wyświetlany na kanale Ale kino, do dziś można znaleźć go w sieci, do czego zresztą serdecznie zachęcamy, naturalnie tych, którzy jeszcze go nie widzieli. Marcin Szuwarowski był Gościem TV Kwidzyn, wtedy rozmawiała z nim Ilona Samborska. premiera kolejnego klipu Marcin a jest świetną okazją aby przypomnieć ten materiał: http://www.tv-kwidzyn.pl/video/268,samborska-z-szuwarowskim

 

 

 

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dzwon
dzwon 2.06.2017, 13:29
Wspaniałe obrazy, piękne przesłanie- po prostu profeska.
Gość
Gość 1.06.2017, 21:33
Jak zawsze pełen profesjonalizm

Pozostałe