Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

KKM - doskonały start w Lidzbarku

  • 26.09.2017, 11:19
  • TV Kwidzyn
KKM - doskonały start w Lidzbarku
Indywidualne wyniki zawodników KKM uplasowały klub na I miejscu Mistrzostw Polski, tym samym Kwidzyński Klub Motorowy im. Jana Młynarskiego został po rocznej przerwie Klubowym Mistrzem Polski Cross -Country 2017r.

W miniony weekend zawodnicy Kwidzyńskiego Klubu Motorowego im. Jana Młynarskiego reprezentujący też ADVENTURE TEAM zakończyli zawodami w Lidzbarku Warmińskim rywalizację o tytuły mistrzowskie w cross-country. Zawody ostatnich dwóch rund poprzedzone obfitymi opadami deszczu zamieniły część trasy na błotniste przeprawy. W tak wymagającym terenie bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Zawodnicy ścigali się przez ponad 90 minut pokonując kolejne okrążenia 7-o kilometrowej trasy.

Nasi zawodnicy dominowali w swoich klasach Mistrzostw Polski.

W klasie Junior dwukrotnie wygrał nasz zawodnik Kacper Baklarz zdobywając w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Polski tytuł Mistrza Polski klasy Junior.

Kamil Kozłowski startował tylko w sobotę zajął w tej samej klasie 5 miejsce.

Dawid Mordasiewicz w klasie S-1 chcąc być V-ce Mistrzem Polski w tej klasie zajmując w sobotę 2 miejsce musiał drugiego dnia tylko ukończyć zawody. Niedzielnym wyścigiem pokazał sportową walkę bo na 2 okrążenia przed metą przewodził stawce lecz Paweł Szturomski z Automobil Klubu Głogów ( Mistrz Polski) nie pozostawił złudzeń kto jest liderem tej klasy.

Klasę S-2 KKM reprezentowali Sylwester Jędrzejczyk, Roman Ulenberg i Jeremiasz Mandecki i w takiej kolejności zakończyli dwudniową rywalizację.

Tym samym Sylwester Jędrzejczyk został po raz kolejny Mistrzem Polski, a Roman Ulenberg chcąc zdobyć tytuł V-ce Mistrza Polski w tej klasie musiał pokonać Filipa Kamińskiego z Moto-Klubu Oborniki jednego dnia. Zajmując 2 razy drugie miejsce pokazał że tytuł należy się jemu.

Słowa uznania za waleczność w tych trudnych warunkach i tak wymagającej  trasie należą się szczególnie Jeremiaszowi Mandeckiemu który startując nie we wszystkich rundach cross-country zajął III miejsce w dwudniowej rywalizacji. warto także wspomnieć o Leszku Drogoszu, Pawle Czeszejko – Sochackim i Krzysztofie Stopa którzy nie brali udziału we wszystkich rundach ale także zdobytymi punktami przyczynili się do tytułu Klubowego.

Indywidualne wyniki wszystkich naszych zawodników uplasowały nasz klub na I miejscu Mistrzostw Polski, tym samym Kwidzyński Klub Motorowy im. Jana Młynarskiego został po rocznej przerwie Klubowym Mistrzem Polski Cross -Country 2017r.

Na koniec m-ca września w Kaliszu Pomorskim zostaną rozegrane ostatnie zawody Mistrzostw Polski w rajdach enduro.

Zawodnicy KKM nie są bez szans na kolejne tytuły.

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe