Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Poszukiwany listem gończym jechał autem pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy

  • 30.11.2017, 15:07
  • KPP Kwidzyn
Poszukiwany listem gończym jechał autem pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy
Kierowcę pod wpływem alkoholu zatrzymali kwidzyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Po zatrzymaniu okazało się, że 37-latek jest poszukiwany listem gończym i nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 19.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kwidzyńskiej komendy na ul. Spółdzielczej w Kwidzynie zatrzymali do kontroli kierowcę opla astry. Podczas interwencji okazało się, że 37-letni kierowca nie ma prawa jazdy i jechał po piwie. Badanie alkotestem wykazało 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że kierujący oplem od 2013 roku poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za krótkotrwałe użycie pojazdu i kierowanie w stanie nietrzeźwości. Poszukiwany został zatrzymani i przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj policyjnym konwojem trafił do Zakładu Karnego w Malborku.
       Niedługo mężczyzna odpowie też za prowadzenie pojazdu nie mając uprawnień i po użyciu alkoholu. Za te wykroczenia grozi mu kara grzywny lub aresztu.
KPP Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe