Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 14 maja 2024 02:41

Lekcja pokory - MMTS przegrywa z ligowym słabeuszem

Choć niewątpliwym faworytem tego spotkania był MMTS, to po sześćdziesięciu minutach, w dość sensacyjny sposób, zwycięstwo padło łupem Piotrkowian. Kwidzynianie po zdecydowanie słabym meczu ulegli gościom 33:34.
Kliknij aby odtworzyć

Przed meczem z Piotrkowianami, jedną z najsłabszych drużyn PGNiG superligi, mało kto spodziewał się, że Kwidzyniacy prowadzić będą tylko na początku. Jeszcze w szóstej  minucie było 3:1 dla MMTS, ale z każdą kolejną chwilą było coraz gorzej i na przerwę to goście schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił i goście dominowali aż do 55 min, w której Antoni Łangowski doprowadził do remisu i kibice przez chwilę uwierzyli, że MMTS może jeszcze ten mecz wygrać. Niestety, w dramatycznej końcówce górą byli goście. Do bramki Sebastiana Suchowicza trafiali: Szymon Wojnowski i przede wszystkim Tomasz Mróz i to właśnie ten zawodnik przechylił szalę zwycięstwa na stronę Piotrkowa. MMTS mógł jeszcze w ostatniej sekundzie doprowadzić do remisu, ale rzut Roberta Orzechowskiego został zablokowany i goście cieszyli się z sensacyjnych punktów zdobytych w Kwidzynie. W załączonym materiale przedmeczowe prognozy trenera Waldemara Kotwickiego, dramatyczna końcówka meczu i rozmowa z najskuteczniejszym, w tym spotkaniu, zawodnikiem MMTS – Michałem Adamuszkiem.

Widzowie Telewizji Kwidzyńskiej retransmisję tego spotkania będą mogli obejrzeć w poniedziałek, w Telewizji Kwidzyńskiej, dostępnej tylko w sieci Vectra.