piątek, 17 maja 2024 06:11

Bieg Papiernika 2013

Wielkie bieganie na ulicach Kwidzyna po raz czwarty.
Kliknij aby odtworzyć
Czwarta edycja Biegu Papiernika pobiła kolejny rekord frekwencyjny. Z dziesięciokilometrową trasą zmierzyło się blisko 1600 zawodników.

Po zaciętej walce do mety pierwszy dobiegł Błażej Brzeziński, który wyprzedził Jarosława Dudycza i Bartosza Mazerskiego. Wśród pań pierwsza finiszowała Marta Krawczańska, drugie miejsce na podium przypadło Arlecie Meloch, a trzecie zdobyła Magdalena Bucewka. Najlepszym z kwidzynian okazał sie ironman, czyli Michał Siejakowski, natomiast najlepszą kwidzynianką była podczas tegorocznego biegu Marta Goc-Kozakiewicz. Dla nich specjalne nagrody finansowe w wysokości 500 złotych ufundował burmistrz Andrzej Krzysztofiak. Miło nam poinformować, że nasza macierzysta sieć VECTRA S.A po raz kolejny włączyła się w organizację Biegu Papiernika, fundując atrakcyjne nagrody, które zostały rozlosowane wśród uczestników. Poniżej pierwsze zdjęcia z trasy biegu i dekoracji, a obszerny materiał z imprezy na antenie Telewizji Kwidzyńskiej dostępny będzie już w najbliższą środę. Zapraszamy do oglądania.