sobota, 18 maja 2024 21:42

Horror z Pogonią

MMTS "rzutem na taśmę" wygrywa z Pogonią Szczecin 30:29
Kliknij aby odtworzyć
Takich emocji w hali przy ul. Wiejskiej dawno nie było. Losy tego spotkania ważyły się do ostatniej chwili. Na 7 sekund przed końcem  goście doprowadzili do remisu, ale w ostatniej sekundzie Michał Adamuszek pokonał bramkarza rywali rzutem z niemal połowy boiska, a jego gol wywołał euforię zarówno wśród kibiców, jak i samych zawodników MMTS. Ostatecznie po zaciętym i dramatycznym meczu kwidzynianie wygrali z Gaz System Pogonią  Szczecin 30:29 (15:14). W załączonm materiale wideo dramatczna końcówka spotkania a cały mecz będą mogli obejrzeć widzowie Telewizji Kwidzńskiej już w poniedziałek.

MMTS Kwidzyn - Gaz System Pogoń Szczecin 30:29 (15:14)
MMTS: Suchowicz, Szczecina - Mroczkowski 7, Seroka 6, Nogowski 5, Adamuszek 4, Daszek 2, Klinger 2, Rombel 2, Peret 1, Sadowski 1, Łangowski.  Kary: 8 min.
Gaz System Pogoń: Ligarzewski, Stojkovic, Andriejew - Konitz 6, Markovic 5, Wardziński 4, Zydroń 4, Bruna 3, Zaremba 3, Gierak 2, Krupa 2.

Po meczu odbyła się konferencja prasowa, z udziałem trenerów obu drużyn - Krzysztofa Kotwickiego i Rafała Białego oraz lewoskrzydłowego Pogoni Wojciecha Zydronia i kołowego MMTS Michała Pereta