Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 09:47

W końcu zwycięstwo przed własną publicznością

Szczypiorniści MMTS przełamali złą passę i wygrali pierwszy w tym roku mecz przed własną publicznością. W sobotę pokonali MKS Zagłębie Lubin 36:31
Kliknij aby odtworzyć
Kwidzynianie zagrali bez swojego najlepszego strzelca Roberta Orzechowskiego. Mimo to, udało im się pokonać, choć nie bez trudu, MKS Zagłębie Lubin 36:31 (20:12). Zwycięstwo pozwoliło powrócić MMTS na piąte miejsce w tabeli, bo na nasze szczęście Powen przegrał w Szczecinie. Kwidzynianie zaczęli "z grubej rury" i w czasie pierwszej połowy wydawało się, że rywale zostaną po prostu rozniesieni. Przewaga gospodarzy sięgnęła nawet 9 bramek, ale dalej nie było już tak prosto. Dalej mecz odbywał się w myśl zasady wet za wet, a losy spotkania ważyły się do ostatnich minut. Poniżej publikujemy koncówkę meczu, który dla widzów TV Kwidzyn tradycyjnie komentował Rafał Cybulski. Cały mecz obejrzeć będa mogli wyłącznie abonenci sieci Vectra, już w najbliższy poniedziałek.