Pan kłamie Panie starosto i ma pan rękę w nocniku!

  • 27.09.2012, 14:00
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-sesja
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowa jakość debaty publicznej objawiła się podczas ostatniej sesji Rady Powiatu. Były oskarżenia o kłamstwa i działania na szkodę mieszkańców a nawet tajemnicze teczki, podobno skrywające dowody na wszystkie te oskarżenia.
Niespotykany dotąd ton obradom nadał radny Mirosław Górski z PiS, który winą za wszystkie niepowodzenia spółki Zdrowie obarczył starostę Jerzego Godzika. Na pewno nie zdziwiło to obserwatorów powiatowej debaty politycznej ponieważ niechęć Górskiego do starosty jest powszechnie znana ale ton jego wypowiedzi mógł wzbudzić konsternację. Radny PiS dwukrotnie zarzucił staroście kłamstwo i działanie na szkodę spółki Zdrowie a nawet mieszkańców. Dramatyczny ton wypowiedzi podkreślił tajemniczą teczką, w której  maiły znajdować się dokumenty potwierdzające wszystkie zarzuty. W odróżnieniu od legendarnej teczki Stana Tyminskiego ta, którą pokazywał Górski była żółta ale podobnie jak on radny PiS nie zdecydował się na ujawnienie zawartości. Naszym zdaniem dyskusja przybrała ton XVIII-wiecznej debaty na szlacheckim sejmiku a aurę anarchii podkrsliło zachowanie Mirosława Górskiego, który w pewnej chwili sam sobie udzielił głosu. W załączonym materiale video mix wypowiedzi z sesji.
Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 10.06.2013, 20:05
100% prawdy. Tylko drodzy mieszkańcy pamiętajcie o tym za rok podczas lokalnych wyborów samorządowych. Nie dajcie się nabrać na wino i igrzyska które będziecie oglądać w ostatnim roku wyborczym obecnego zarządu Powiatu i Miasta.
Idźcie do wyborów, zachęćcie sąsiadów i znajomych i glosujcie na byle kogo byle nie na ludzi z obecnej kliki
Gość
Gość 16.04.2013, 12:16
tak
Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu 11.03.2013, 18:46
To skandal aby z prostym zwichnieciem lub złamaniem reki przez dziecko - rodzic musiał jechac do innego miasta bo w Kwidzynie nie ma kto wykonac znieczulenia. Pan Starosta zapomina że został wybrany po to aby słuzyc społeczeństwu powiatu, bardzo mu pomaga bo ostatnio nawet zamierza przenieść Szkołe Podstawową Specjlną z Kwidzyna do Barcic aby biedne i schorowane dzieci musiały się męczyć i dojeżdzać po 50 km dziennie. Dlaczego Starostwa tam nie przeniesie i nie zobaczy jaką ma drogę do tych Barcic.
Obserwator
Obserwator 10.02.2013, 19:18
Jakiś czas temu, a jakże aktualne, też w kwestii szpitala w Kwidzynie: http://www.pulskwidzyna.pl/ind…
C2H5OH
C2H5OH 05.02.2013, 20:11
Sidor jesr śniegiem pompowany i proszę sie naq tego bałwana nie powoływać.
Gość
Gość 19.11.2012, 10:48
Wywiad u Sidora na zamówienie Śniega a pan doktor prowadził kontrowersyjne praktyki, które można określić jako działanie we własnym interesie, jednak wbrew interesowi spółki.
Gość
Gość 18.11.2012, 18:50
Nawet dr Żywicki z PO w wywiadzie dla Sidora gazety krytykuje starostów. którzy udają że o niczym nie wiedzieli i kłamią w żywe oczy, bo sami wszystko kontrolowali i o wszystkim decydowali
Gość
Gość 05.11.2012, 21:32
Rzeczywiście ubabrani w tej aferze są POpaprańcy i PiSuary. Ciekawe jak to sie dalej potoczy i czy ktoś za to wreszcie poniesie odpowiedzialność ???
ignorant
ignorant 02.10.2012, 21:38
Nikt.

Wiem kto nie dopatrzył sprawy z Kardiologią, wiem też kto to ujawnił.
Ubabrani są w to i PiS i PO.

Mnie interesuje co innego dlaczego na tym całym bajzlu mają cierpieć pracownicy szpitala których zamieni się w ludzi pracujących na śmieciowych umowach. Mówię oczywiście o najgorzej zarabiających w szpitalu, bo lekarze w większości sobie poradzą.
Gość
Gość 02.10.2012, 10:16
A kto w tej sprawie ma czyste ręce? Starostwo przyznaje, że nie potrafi poradzić sobie z zarządzaniem szpitalem a panowie PiS grają we własnym, merkantylnym interesie. A z winnymi może być kłopot ponieważ w szacownym gronie znajduje się senator...
ignorant
ignorant 01.10.2012, 19:29
Oczywiście że prywaciarz mu tyle nie zapłaci.
Ale starostwo chce zgodzić się na kontrakt z którego ma być opłacany poza wypłatami personelu dług za niedopatrzenia na kardiologii. Dlaczego? Jak tak można w państwie prawa? Za dług do NFZ powinno się znaleźć winnych i pociągnąć do odpowiedzialności.
Gość
Gość 01.10.2012, 19:29
Oczywiście że prywaciarz mu tyle nie zapłaci.
Ale starostwo chce zgodzić się na kontrakt z którego ma być opłacany poza wypłatami personelu dług za niedopatrzenia na kardiologii. Dlaczego? Jak tak można w państwie prawa? Za dług do NFZ powinno się znaleźć winnych i pociągnąć do odpowiedzialności.
Gość
Gość 28.09.2012, 11:27
A Górski to niby ze szlachetności tak protestuje? Mnie się wydaje, że po prostu broni swojego kontraktu ze spółką bo prywaciarz tyle mu nie zapłaci. Niech się przyzna pielęgniarkom ile zarabia to od razu przestaną mu bić brawo.
ignorant
ignorant 28.09.2012, 11:16
No cóż, Godzik chciał sprzedać szpital bo kasiory brak na KPPT.
Ciekawym zbiegiem okoliczności wysoko w KPPT pracują oboje bracia Zielińscy (Jak wszyscy wiedzą Zieliński i Czarnobaj to rodzina)
Tajemnica rozwiązana.

Pozostałe