Emeryci z IP spotkali się na zamku

  • 15.08.2016, 12:40 (aktualizacja 15.08.2016, 13:12)
  • TV Kwidzyn
Emeryci z IP spotkali się na zamku
Już od 20 lat byli pracownicy International Paper Kwidzyn, dawniej ZCP Celuloza, spotykają się na imprezie integracyjnej, aby wspomnieć lata pracy i skorzystać z darmowego kateringu. W tym roku, do zebranych na zamku emerytów, przemówili Bolesław Telega z OPZZ, Marek Ziarkowski z Solidarności oraz Maciej Dec - dyrektor ds. pracowniczych.

" Szacunek ze strony dyrekcji do dawnych pracowników daje się wyczuć na co dzień, chociażby w postaci odpisów socjalnych, bonów świątecznych, dostępu do usług medycznych w Centrum Medycyny Pracy i możliwości zwiedzania dawnych miejsc pracy..." mówił m.in. do zebranych na dziedzińcu kwidzyńskiego zamku Bolesław Telega - szef zakładowych struktur OPZZ. Życzenia dobrej zabawy i powodzenia dla firmy kateringowej złożyli Marek Ziarkowski z Solidarności i Maciej Dec - dyrektor ds.pracowniczych. Oczekiwanie w długiej kolejce do stoiska gastronomicznego, gdzie można było zrealizować kupony na darmowy posiłek, umilał występ zespołu muzycznego. Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze do emerytów, w czasach kiedy podwyżka świadczeń wynosi ok 2 zł, powiedzieli związkowi liderzy oraz przedstawiciel pracodawcy, zajrzyjcie do materiału poniżej.

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziad
Dziad 16.08.2016, 15:16
Telefaksy to tylko palec w *** Amerykański trzymać potrafi. Szacunek dyrekcji do pracowników - *** nie związkowiec. Ten fluś z Solidarności zresztą nie lepszy, w kolejce po koryto stać że wszystkimi nie musiał, kartek też miał więcej.

Pozostałe