Czarny protest w Kwidzynie

  • 03.10.2016, 21:31
  • TV Kwidzyn
Czarny protest w Kwidzynie
"Myślę, czuję, decyduję" oraz "Pani Beato niestety, ten rząd obalą kobiety" - te hasła najczęściej wznosili uczestnicy czarnego protestu, który dziś, podobnie jak w wielu miastach Polski, odbył się w Kwidzynie.

    Nie jesteśmy za aborcją ani za zabijaniem, ale nie godzimy się, aby pozbawiano nas elementarnego prawa do decydowania o sobie - tłumaczyły uczestniczki dzisiejszego protestu, który odbył się pod biblioteką. Swój sprzeciw wobec zamiaru wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji wyrażały panie w najprzeróżniejszym wieku, od nastolatek do szacownych babć niańczących już wnuczęta. Niektóre z nich podkreślały, że nie tylko o aborcję tu chodzi, ale o prawa kobiet w ogóle i dokonujący się ich zdaniem zwrot naszego kraju w stronę państwa wyznaniowego. Uczestniczki protestu nie kryły też, że ma on charakter polityczny, bowiem spór idzie o neutralność światopoglądową państwa. Na policzku jednej z nich można było dostrzec wymalowany znak przywodzący na myśl symbol polskiego państwa podziemnego. Dwa drobne szczegóły zmieniły go w logotyp zdekodowany przez noszącą go dziewczynę  jako "Polka walcząca". Wśród protestujących można było zobaczyć przedstawicieli niektórych środowisk politycznych oraz pracownice biura senatorskiego Leszka Czarnobaja i eurodeputowanego Janusza Lewandowskiego. Podpisy pod projektem referendum w sprawie aborcji zbierały m.in. panie z Federacji Młodych Socjaldemokratów, a solidarność z kobietami demonstrował pomorski lider SLD Jerzy Śnieg.  W tłumie dostrzegliśmy też burmistrza Andrzeja Krzysztofiaka i jego zastępcę Piotra Halagierę. Najwięcej jednak było kobiet nigdzie nie zrzeszonych, które po prostu demonstrowały swój sprzeciw wobec pozbawienia ich prawa wyboru co do macierzyństwa

- MY NIE JESTEŚMY ZA ABORCJĄ , JESTEŚMY ZA WOLNYM WYBOREM. Nasze ciała są kartą przetargową w rozgrywkach politycznych,  musimy przerwać ten jarmark!!!!  Nasze prawa są na skraju przepaści, jeżeli dzisiaj nie zrozumieją naszego sprzeciwu ludzie, którzy wiedzą najlepiej, co dla nas dobre, to wprowadzą nasze życie w stan WEGETACJI. Mówimy NIE barbarzyńskim decyzjom, które zagrażają poczuciu bezpieczeństwa i życiu!!!!! - tak po zakończeniu protestu pisała na poświęconym mu profilu Karolina Nowak, jedna z organizatorek dzisiejszej akcji.

  Protest kobiet próbowało  przerwać trzech młodych ludzi wznoszących hasła w typie "Chcecie zabijać - zabijcie się same" oraz "stop aborcji". -  ale Twoja matka musiała zeżreć dużo śniegu, że urodziła takiego bałwana - usłyszał jeden z nich, ubrany w  bluzę ozdobioną napisem "Śmierć wrogom ojczyzny".  Ich występ nie potrwał jednak długo, pomimo prób nawiązania z nimi dialogu przez niektóre z protestujących pań, po kilku minutach opuścili teren manifestacji. Jak przebiegała manifestacja i co do powiedzenia miały jej uczestniczki dowiecie się z załączonego materiału.

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Viggen
Viggen 08.10.2016, 22:41
Polecam młodym ,,kobietom,, znakomity dokument,, Eugenika. W imię postępu” ktora została nakręcona w 2010 roku. Film opisuje narodziny eugeniki w Stanach Zjed. oraz związane z nią eksperymenty w hitlerowskich Niemczech i międzywojennej Polsce. M.in. można zapoznać się z osobą pierwszej amerykańskiej feministki, która pod pretekstem czystości rasy chciała kastrować afroamerykanów. Autorzy stawiają śmiałą tezę.
Ilona
Ilona 07.10.2016, 14:13
Szkoda, że młode osoby są wykorzystywane do tego typu akcji, cóż wiedzą na temat symbolu Polski walczącej, za który ginęli młodzi, a teraz tym symbolem się "poniewiera".
Gdzie są rodzice, nauczyciele, dziadkowie, ile wiedzy maja młodzi ludzie na temat życia, gdzie kultura i szacunek dla innych poglądów.
Młodzi ludzie powinni się uczyć,żeby wiedzieć co wolno, a nie machać afiszami jak szabelką.
Mam wrażenie,że sami nie wiedzą po co poszli na protest.
Jest to bardzo przykre co się dzieje.
Agnieszka
Agnieszka 10.10.2016, 14:15
"Kotwica" to symbol walki o godność i wolność. Adaptacja do wersji Polka Walcząca w niczym mu nie uwłacza, wprost przeciwnie, pokazuje, że elementarne wartości demokratyczne ciągle są nam bliskie, a duch walki nie zaginął. Trzeba mieć odwagę aby bronić swoich przekonań i wolności, w tych czasach szczególnie. Skandalem jest umieszczanie tego znaku na pałach używanych podczas zadym przez kiboli, podobnie jak umieszczanie go na odzieży dedykowanej pseudokibicom i innym łobuzom. Widać dziecko, że nie uważałaś na historii albo na tej lekcji byłaś na meczu.
Quasar
Quasar 10.10.2016, 14:42
Jak jesteś taka "odważna", to spróbuj zademonstrować w Polsce przeciwko wpływom żydowskiego lobby politycznego. Aby pluć dziś na Kościół i na chrześcijański system wartości oraz obrażać Naród Polski i jego symbole nie trzeba żadnej odwagi - mimo, że są to czyny penalizowane, żadna krzywda ci nie grozi.
Chwwt
Chwwt 10.10.2016, 22:02
Czterech twoich kumpli już zademonstrowało swoją niechęć wobec żydowskiego lobby politycznego, wyrażona słowami RTS Jude i użyciem broni palnej. Szykowaliście ich na 11 listopada a tu pech, protest kobiet się przytrafił. To tylko początek, będziecie potrzebowali więcej zbirów z bronią białą, palną i z maczugami. Ciekawa jest kolejność w jakiej wymieniasz wartości, kościół (*** wie czemu z dużej litery), WC i dopiero na końcu naród polski ( też czort wie czemu z dużej). Czyje ty interesy reprezentujesz, kościoła czy narodu, bo one się ze sobą zupełnie nie łączą?
Quasar
Quasar 11.10.2016, 09:36
Tylko pod tym Krzyżem, tylko pod tym Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Chwwt
Chwwt 11.10.2016, 13:24
Brawo, brawo. To jest jeden z najistotniejszych powodów, dla których Polska utraciła swoją potęgę i moc. Została rozmontowana przez jezuitów, którzy dojąc kasę z ciemnych naiwniaków, zaszczepili w nich przekonanie o własnej wyjątkowości. Majątek kościoła rósł, Rzeczpospolita pogrążała się aż do swojej, rozbiorowej śmierci. Watykan legitymizował rozbiory, bardzo długo natomiast nie chciał uznać wskrzeszenia kraju. Kiedy uznał to, od razu dostał po pysku od Marszałka, który oddalił roszczenia majątkowe wobec państwa. Wy natomiast oddacie tym pedofilom wszystko o co was poproszą. Naród polski, w swojej najczarniejszej godzinie potrafił wysupłać grosz dla księdza dobrodzieja, a kościół w najtrudniejszych dla narodu czasach, nie odmówił przyjęcia tego grosza. Kościół dogada się z każdym, z zaborcami, z okupantem, z komunistami bo musi mieć możliwości zarabiania pieniędzy. To kościół zawdzięcza potęgę i majątek narodowi polskiemu, ale naród kościołowi zawdzięcza głównie swoje nieszczęścia. 22 miliardy złotych zapłacicie za 500+ w przyszłym roku, ale za konkordat 35 miliardów. Ile helikopterów Antek mógłby za to kupić? Rabunek trwa i to nie Żydzi, masoni ani zachodnia finansjera okrada ten kraj tylko zapasieni dobrodzieje. Tylko taka miernota jak ty może uważać, że naród coś im zawdzięcza, zresztą pisał o tym już biskup Ignacy Krasicki, ale zdążyliście już go zakazać w szkołach. Na szczęście ludzie już zaczynają mieć tego dosyć. Mnożą się przypadki buntu wobec proboszczy albo wysokości ustalonych przez nich stawek, za świadczone przez nich usługi ale najbardziej odczują efekty akcji pusta taca i absencję w kościołach.
Quasar
Quasar 11.10.2016, 14:16
Twój antyklerykalizm jest bardziej śmieszny, niż straszny - nie rozśmieszaj mnie, bo dostanę zajadów. Jezuici doprowadzili do rozbiorów Polski, he, he. Dobrze, że nie Templariusze z Panem Samochodzikiem.
Chwwt
Chwwt 12.10.2016, 12:17
Możesz być bezczelnym chamem, ale nie jesteś głupi. To dla tego nie możesz zaprzeczyć ani grabieży dokonywanej każdego roku, przez kościół na budżecie państwa ani faktom z naszej historii. Kto niby zamienił monarchię Jagiellonów, wielokulturową i tolerancyjną religijnie, z aspiracjami europejskimi, w zaściankowy kraj zamieszkany przez niedouczonych ksenofobów w kontuszach, którzy, w imię swoich swobód i WC rozpieprzyli własną ojczyznę? Protestanci, masoni czy może komuniści? Wiesz, że to dziedzictwo kontrreformacji, za które płacimy do dziś. Polska miała zostać i została słabym krajem z silną pozycją kościoła. To trochę tak jakby poddać kraj obcej protekcji, np. Moskwy albo Berlina. Nie przeszkadza wam to tak samo jak członkom PZPR nie przeszkadzała zwierzchność radzieckich towarzyszy.
Quasar
Quasar 12.10.2016, 14:31
Jeżeli chodzi o grabież polskiego majątku narodowego, to najwyższe zasługi ma w tej konkurencji tow. Balcerowicz, który autoryzował swym nazwiskiem tzw. Plan Sachsa (nazwisko mów wszystko) pozbawienia Polski przemysłu i uczynienia niemiecką kolonia gospodarczą i rezerwuarem taniej siły roboczej (wcześniej znany jak Plan Hitlera, jeszcze wcześniej jako Plan Mittel-Europa).
Chwwt
Chwwt 12.10.2016, 15:10
Romciu, to w czasach Balcerowicza Polska miała jakiś majątek narodowy? To komuniści coś jednak zbudowali, coś co można było sprzedać? Jednak tak, np. zakłady w Mielcu, które sprzedaliście za bezcen amerykańskim Żydom, żeby teraz dalej płacić im za helikoptery. Pięknie rabujecie naród polski ale kościołowi i tak nie dorównacie, oni rwą 35 miliardów rocznie, tyle co trzy kontrakty z airbusem. Goje was w hucja robią, aj aj aj :)
A propos planu Hitlera, na który się powołujesz. On zakładał, że Polacy będą tanią siłą roboczą a wyzyskiwacze w sutannach i deweloperzy zagrabionych nieruchomości, oczekują tylko pieniędzy i w ogóle ich nie interesuje gdzie "owieczki" je zarobią. Dla tego Ziobro tylko może postraszyć speców od dzikiej reprywatyzacji nieruchomości, większość zagrabił kościół, albo przez podstawionych ludzi albo przez komisję majątkową.
Quasar
Quasar 12.10.2016, 15:28
Oj Antoni, jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera. Dała ci matka imię po Świętym, a ty komunistą zostałeś, a teraz pierdzielisz farmozony. Komisja majątkowa powstała już za czasów twojej ukochanej komuny - wiedziałeś o tym? Nie? Jaka szkoda - trzeba było zwrócić nieruchomości kościelne zabrane przez tow. Bieruta (a kościoły miały zostać docelowo muzeami ateizmu - tak ci miłego). Co do reprywatyzacji warszawskiej, to pytaj HGW, jak się robi szwindle i geszefty.
Chwwt
Chwwt 12.10.2016, 15:37
Pewnie, ze wiedziałem. Trzeba było zabezpieczyć interesy kilku księży, którzy dla nas pracowali i wprowadzić swoich ludzi do instytucji finansowych kościoła. Że to pazerne i ponad pieniądze świata nie widzi, to trudno nie było. Ale do rzeczy, HGW biedaczka wszystko oddała prawnikom reprezentującym lobby żydowskie więc Antek Zbyszkowi ruszyć sprawy nie pozwoli. My budowaliśmy fabryki, wy sprzedajecie je amerykańskim Żydom. Taki Lewandowski, który celulozę za 120 milionów dolarów oddał, to przy Antonim Wielkonosym, zwyczajny amator. Daj spokój z tymi robakami i zajmij się śmigłowcami, bardziej lukratywny biznes. Szalom
Quasar
Quasar 12.10.2016, 15:56
Widzę, Antek, że trzymałeś jednak w PZPR z "Chamami" - i za to cię lubię. Może nawet byłeś w "Grunwaldzie", co? He, he.
Chwwt
Chwwt 12.10.2016, 16:49
I to nas różni, ja nie wytykam ci podejrzanej przeszłości i kontaktów. Istotne jest to co robisz dzisiaj czyli bronisz ludzi, którzy najpierw państwowe zakłady zbrojeniowe, z przedwojenna tradycją, sprzedali żydowskiemu koncernowi a teraz, wbrew interesom innej państwowej firmy, u tych samych Żydów kupujecie helikoptery. Toż to ***zka przy zdradzie, służyć jednocześnie lobby żydowskiemu i rabusiom z kk, to wyższa szkoła perfidii. A wszystko wbrew interesom narodu polskiego. Jestem za młody żeby pamiętać Grunwald a o porębie tylko czytałem. Który z was ma dzisiaj dyżur przy kompie, Flip czy Flap?
Quasar
Quasar 13.10.2016, 08:44
Antek, ja nie odkreślam - w przeciwieństwie do ciebie - przeszłości grubą kreską, jak Mazowiecki vel Dikman (dodatkowo sam zainteresowany, aby nie przypominać jego "osiągnięć" za Stalina). Za swoje grzeszki trzeba zapłacić. To, że zamieniłeś się w "socjaldemokratę", to przypadek. Gdyby nie Reagan i JP2 - dalej byś był sowieckim sługusem. Fakt, że jesteś konformistą nie świadczy o tym, że mam ci wystawić świadectwo moralności. Trzeba było się zachowywać godnie, a nie być pachołkiem.
Chwwt
Chwwt 13.10.2016, 11:35
Jak ktoś taki (mam na myśli cżłonka PiS a nie ciebie personalnie) może w ogóle mówić o godności. Taki premier albo prezydent, co dla nich znaczy godność, marszałek Sejmu też musi sobie zadawać takie pytanie, za każdym razem kiedy Prezes, podczas obrad pokazuje paluszkiem drzwi za prezydium i opieprza go za nimi. co o godności wiedzą politycy PiS publicznie kłamiąc na temat kontraktu śmigłowcowego, katastrofy smoleńskiej i właściwie wszystkiego czego dotkną. Ja nie mam co odkreślać w swojej przeszłości, ani grubą ani żadną kreską. Nie byłem ani komunistą ani agentem i to są tylko dwie z wielu, wielu rzeczy, których o sobie nie może powiedzieć spora część waszego aktywu partyjnego. JP II, w przerwach między modlitwami sporo pisał. O pracy, o godności, o miejscu Polski w Europie... Poczytałbyś kiedyś?
Quasar
Quasar 13.10.2016, 12:10
Chłopcze - jesteś po prostu otumaniony nienawiścią do PiS, który uniemożliwia ci zdolność do samodzielnego myślenia, tak jak nastolatkowi, któremu wyrosły właśnie włosy na jajkach. Masz fobię - wszystko, co mówią politycy PiS to dla ciebie kłamstwo. Powiedz mi w takim razie, jak znosiłeś "prawdy" objawione PO, te wszystkie afery, kłamstwa i matactwa - siedziałeś wtedy cicho, bo jedyna narracja, jaka do ciebie docierała, to: "Musicie siedzieć cicho, pozwalać nam na wszystko, bo przyjdzie PiS" - to był jedyny program PO przez 8 lat i to ty jesteś również współodpowiedzialny jako klasyczny lemming za te złodziejskie rządy. Nie masz żadnych poglądów politycznych - oprócz nienawiści do PiS i Kaczyńskiego, którą zaimplementowano w twój niezbyt lotny umysł za pomocą podprogowych spotów, okładek czasopism i nagłówków gazet. Egzystujesz w politycznym brodziku, tyle wiesz, co zasłyszysz, reprezentujesz poziom filozofa politycznego spod budki z piwem. Co do JP2 to poczytaj sobie fragmenty o aborcji. JP2 pisał przede wszystkim o etyce chrześcijańskiej. Nie sądzę, aby gdzieś pochwalił sprowadzenie Polski do roli niemieckiej kolonii gospodarczej w kontekście godności pracy ludzkiej, pisał zaś przed wszystkim o roli, jaką ma do odegrania Polska w moralnej odnowie Europy, zdominowanej przez antychrześcijańskie ideologie typu gender, lobby homoseksualne, przemysł aborcyjny czy - widoczny w Polsce - przemysł nienawiści.
Chwwt
Chwwt 13.10.2016, 17:59
Na koniec, bo nie chce mi się już z tobą gadać, powiem ci, że widzę jeden wielki plus waszych rządów. To czego nie udało się dokonać ani zaborcom ani Hitlerowi ani komunistom, wy załatwicie w trzy lata. To dzięki wam Polska wkrótce będzie krajem świeckim, a Polacy w końcu zrozumieją związek między własnym losem a tym jak zagłosowali. Zrozumieją tez, że warto głosować bo inaczej oczadziała mniejszość może narzucić swoją wolę większości. O tym, że miejsce Polski jest w Europie przekonają się nie tylko ci, którzy pracują za granicą a jebnięty Antek albo odda, co do rubla apanaże od Ławrowa albo zamieszka w Moskwie. To będzie dobra zmiana i do tego doprowadzicie. Za to wam podziękuję chociaż nie jestem pewien czy o to wam chodzi.
Chwwt
Chwwt 13.10.2016, 17:50
W jednym się z tobą zgodzę, wszystko jest lepsze od rządów PiS. Minął rok a wsze rządy są jeszcze bardziej złodziejskie niż PO, też kradniecie ludziom emerytury i wprowadzicie jeszcze więcej podatków żeby pokryć rosnący deficyt budżetowy. Najgorsze jest jednak to, że zniechęcicie do Polski wszystkich sąsiadów i partnerów w UE i wkrótce zostaniemy sami przeciw Rosji. Co do niemieckiej kolonii gospodarczej to pani Beata aż mlaskała dziś z radości na wieść o tym, że niemieccy kapitaliści będą wyzyskiwać i poniżać kolejnych Polaków w fabryce Daimlera, którą za dwa miliardy zamierzają w Polsce wybudować. Odbiło pani Beacie, zdradziła idee PiS czy nie zna się ekonomii. Polska Prezesa i Rydzyka to osiemnastowieczny skansen, pierwszy boi się wszystkiego co nowe i nie może się pozbierać, od czas jak mamusia odeszła, jak to wszystko ogarnąć, rachunki, przelewy, zakupy i jeszcze o drabince pamiętać. Drugi to wyrachowany drań, który, w zgodzie z wieloletnią tradycja kościoła, ogoli biedaków do ostatniego grosza.
Quasar
Quasar 14.10.2016, 09:26
Wiem, i wtedy nastanie SLD i młodzi demokraci socjalni, przebierający nóżkami od lat w poczekalni władzy, będą się mogli "wykazać" przed podstarzałymi tatusiami, że też "potrafią". I Polska popłynie mlekiem i miodem, a ludziom będzie się żyło dostatnio i nawiążemy braterskie relacje z ZSRS...., tzn. z Rosją.
Pedro
Pedro 07.10.2016, 14:08
Antypisowska histeria.
Quasar
Quasar 07.10.2016, 08:20
Ciekawe, że w państwie "prawa" można bezkarnie organizować antychrześcijańskie happeningi. Natomiast próba zorganizowania manifestacji antyżydowskiej skończyłaby się niechybnie zatrzymaniem organizatorów i surowymi karami wymierzonymi przez surowe panie w togach z charakterystyczną urodą.
Dziewucha
Dziewucha 06.10.2016, 09:23
Logika ludzi bez grama godności i humoru: Najpierw, spłacając dług polityczny wobec Rydzyka, spróbować zakazać aborcji, ale wobec protestu na wielką skalę podkulić ogon, udawać i że to nie wy. Po odczytaniu wyników sondażowych odrzucić projekt w całości i napisać ustawę, która będzie taka jak obecna, ale będziecie mogli powiedzieć, że jest wasza. Panie Q, kiedy Sejm już odrzuci ten chory projekt, to będzie Pan pisał, że PiS zawsze popiera wolę ludu, że tak miało być i projekt był faszystowski? A może nie pójdzie pan na żaden kompromis i pozostanie wierny swoim ideałom i przekonaniom w sprawie ochrony życia ludzkiego i wypisze się pan z PiS, na znak protestu przeciwko afirmowaniu przez Sejm cywilizacji śmierci> Nie sadzę, nie zrobi pan ani tego, ani tego tylko będzie milczał i udawał, że nic się nie stało. Logika ludzi bez honoru.
Chwwt
Chwwt 06.10.2016, 11:37
Aj jaj jaj, ale wstyd, nastąpiło gigantyczne nieporozumienie, wnioskuje o przerwę.. Wychodzisz z PiS czy brniesz w kłamstwa, tak jak w przypadku ustawy ordo juris, o której łgaliście, że nie zawiera zapisów o karaniu kobiet i ograniczeniu antykoncepcji? Ładnego fucka pokazaliście sojusznikom, to początek waszego końca :)
Quasar
Quasar 06.10.2016, 09:37
Protest na wielką skalę? Może okiem TVN i Polsatu. Większość pań, która protestowała, już nie zajdzie w ciążę z powodu wieku - żony resortowców - plus kilka nawiedzonych feminazistek i ekolożek.
Teściowa
Teściowa 06.10.2016, 09:52
Trzeba umieć zachować się godnie, niech pan chociaż spróbuje zamiast pogrążać się głębiej.
Quasar
Quasar 05.10.2016, 08:12
Logika lewaków: 1) Rząd won od mojej cipy, rząd ma mi dać forsę na in vitro. 2) Moja *** - moja sprawa; za aborcję mają zapłacić podatnicy. 3) Zbierają na Owsiaka na chore noworodki; zgadzają się zabijać chore nienarodzone dzieci.
Chwwt
Chwwt 04.10.2016, 22:44
Przepraszam bardzo, był jeszcze czwarty troglodyta, który filmował zdrajców ojczyzny i wrogów narodu. Pana redaktora też sfilmował, co widać na samym końcu filmu. Bohater drugiego planu za plecami pani organizatorki i red. Gryczkowskiego. Wszyscy już macie założone teczki, przyjdą po was.
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:51
Logika lewaków - będzie "zwalczał" faszyzm i jednocześnie będzie popierał aborcje na żądanie (wprowadzona w Polsce za Hitlera) i zabijanie starszych i niepełnosprawnych - czyli eutanazję (wprowadzony w życie za Hitlera plan eugeników amerykańskich).
Chwwt
Chwwt 04.10.2016, 22:25
Ty stary obłudniku, ci trzej troglodyci (11.02) obrońcy życia i wartości, to jest tam młodzież, o którą wygraliście walkę? Wilk broni owiec a bojówkarz zasad. Młode kadry PiS szkolone do walki z opozycją.
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:45
Logika lewaków - będzie protestował przeciwko wycince drzew przy drodze, bo gnieździ się tam robak; będzie popierał zabijanie starszych, chorób osób (bo są nieprzydatne ) i chorych, nienarodzonych dzieci - bo psują mu odczucia estetyczne, a w ogóle wszyscy powinni być młodzi, piękni i zdrowi.
Ewka
Ewka 04.10.2016, 13:57
Dodaj cos jeszcze o rowerach, wiatrakach i zdrowej żywności, tego przecież też nie lubicie, wszyscy węglem w piecykach powinni palić bo to polska racja stanu. Idiota.
Quasar
Quasar 04.10.2016, 14:03
Logika feministki - będzie jeść zdrową żywność i popierać ekologiczną energię i jednocześnie przyjmować tabletki antykoncepcyjne z syntetycznymi hormonami, które zaburzają naturalny cykl płodności.
sufrażystka
sufrażystka 04.10.2016, 13:31
Do palanta, który się zwie Quasar: czy myślisz, że obelgi, którymi obrzucasz wszystkich, robią na kimś wrażenie? Nikogo nie interesują twoje wynurzenia, którymi obrażasz innych. To jakieś hobby, czy na bezrobociu jesteś? Widać, że jest u ciebie problem z poczuciem własnej wartości, więc pewnie jesteś nieudacznikiem, któremu w życiu nie wyszło i obwiniasz wszystkich dookoła. Wpółczuję ci... Żyć z takim jadem, zgryzotą, to musi być boleć.
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:35
W twoim przypadku uczynię wyjątek - powinnaś była być przerobiona na krem przeciwzmarszczkowy.
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:03
Tow. tow. Śnieg, Czarnobaj, Krzysztofiak i Halagiera - zawsze w awangardzie postępu.
Ole...
Ole... 06.10.2016, 20:07
Pod takim protektoratem nawiedzone kwidzyńskie feministki mogą czuć się bezkarne
legion
legion 04.10.2016, 14:26
taaa , od 15 roku życia bez seksu , a do ginekologa miejsc zabrakło . . .
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:01
Logika lewaków - sprzeciwiają się karze śmierci dla mordercy, są za karą śmierci dla nienarodzonych dzieci.
Ewka
Ewka 04.10.2016, 13:44
Logika pisiorów - sprzeciwiają sia aborcji a są za karą śmierci, sprzeciwiają się aborcji i edukacji seksualnej też, brzydzi ich przerywanie ciąży ale antykoncepcja też jest niedopuszczalna. Logika państwa wyznaniowego, wszystko jedno czy katolickiego czy islamskiego. Ale muzułmanów tez nie lubią a tyle ich łączy
legion
legion 04.10.2016, 14:24
logika waginy , jak swędzi to trzeba podrapać , ale z tym "panem" nie ma żartów . . . Najlepiej jak by państwo dawało jeszcze + 500 za zabicie dziecka , kdziarz z petru wam to załatwi
Quasar
Quasar 04.10.2016, 13:47
Logika lewaków - katole są źli, ciapaci są dobrzy.
sufrażystka
sufrażystka 04.10.2016, 11:27
Była moc, a to dopiero początek walki!
Bzyk
Bzyk 06.10.2016, 20:09
Bój to jest wasz ostatni
Quasar
Quasar 04.10.2016, 12:56
Ciemna strona mocy - sponsored by przemysł aborcyjny i cywilizacja śmierci.
legion
legion 04.10.2016, 12:56
jedź do Holandii i daj się uśpić . . .
legion
legion 04.10.2016, 01:14

a , gdzie miotły ?
On
On 04.10.2016, 08:39
U Ciebie w tyłku.
legion
legion 04.10.2016, 10:13
po tobie , nie używam . . .

Pozostałe