Niedziela, 17.02.2019

Dwudziestolatek zastrzelony przy ul. Warszawskiej

  • 7.10.2016, 20:49
  • TV Kwidzyn
Dwudziestolatek zastrzelony przy ul. Warszawskiej
Strzały padły po godzinie szesnastej. Młody mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową. Po przewiezieniu do szpitala zmarł. Policja poszukuje sprawców.

Według świadków zdarzenia, do chłopaka idącego z zakupami ulicą Warszawską podeszło dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali go jakąś bronią białą. Zaatakowany rzucił się do ucieczki, pozostawiając zakupy na chodniku. Biegnąc, prawie wpadł pod samochód. Wtedy w jego stronę padły strzały. Do zdarzenia doszło na wysokości zielonej kamienicy znajdującej się bezpośrednio za rondem Piastowskim. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Obserwujący czynności policji młodzi ludzie wyrazili przekonanie, że zajście to część porachunków kibiców, które ostatnio przybrały w Kwidzynie na sile. Przed paroma dniami w Górkach miało dojść do zaatakowania młodego człowieka maczetą, w wyniku czego miał on odnieść poważne obrażenia. Dzisiejsze zajście ma mieć związek z trwającą wojną kibiców. Postrzelony mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

         Na miejscu zdarzenia pracuje policja, obecni są uzbrojeni w broń długą funkcjonariusze prewencji. Ruch na ulicy Warszawskiej został zatrzymany na odcinku między rondem Piastowskim a ulicą Chrobrego.

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rambo
Rambo 13.10.2016, 20:17
Jest mnustwo spekulacji jest w tej sprawie, jak i wiele nie wiadomych.
Nie sądzę aby ktoś o kluby do siebie strzelał . Jeśli doszło do takich scen to musi byc coś poważniejszego nie jakieś tam kluby piłkarskie.
Na forum milion opini, głównie domysły i scenariusze pisane bo nie ma co innego robić.
Cały artykuł pisany na kolanie jak i te forum beznadziejne.
Rambo
Rambo 13.10.2016, 19:32
Uciekał i dostał w brzuch, czyli uciekał tyłem???
Po za tym to właśnie denat pocił tego chłopaka maczeta!!!
kwidzynGKW
kwidzynGKW 10.10.2016, 09:39
Nieustanna wojna jest w naszym miescie, chlopak ktorego pocieli maczetami tez prawie zginal kazdy ryzykuje swoje zycie bawiac sie w to gówno. Sam wiem co musi czuc matka zamordowanego chlopaka, tez niedawno stracilem dziecko. Teraz to sie dopiero tu zacznie wojna strach wyjsc na ulice jedni i drudzy maja w glowach poprzewracane.
Jopp
Jopp 8.10.2016, 22:23
Prawda mieszkańcy bloków własnych dup bronią bo nie wierzę że nikt nie widzial tych typów
Albo kierowca rzekomego samochodu pod który prawie wpadł uciekając? Nie mogli być to legioniści..
I tak się jaka była prawda i kto to zrobił... Mieszkańcy bloków nic nie…
I tak się jaka była prawda i kto to zrobił... Mieszkańcy bloków nic nie widzieli ? Czy może o własn 8.10.2016, 22:20
Chin Chin
Paragraf
Paragraf 8.10.2016, 18:50
Art. 240. § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 118a, 120—124, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166, 189, 252 lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Superman
Superman 8.10.2016, 17:50
Tom. Policja nic nie wie a ty wiesz. Proponuję abyś zgłosił się na policję i powiedział co wiesz może w ten sposób pomożesz rodzinie znaleźć morderców.
chen
chen 8.10.2016, 18:47
Dokładnie niby wszyscy wszystko wiedzą a tak na prawdę nikt nie wie dokładnie czemu te debile jego zabili
Gość
Gość 8.10.2016, 17:44
Narazie nikt nic nie wie ale jakiś palant wymyśla że to kibice Legii. Puknij się w łeb i pomyśl co napisałeś. Nie lubię utożsamiania morderców czy pseudokibiców z klubami. To nie są kibice. Ja sam byłem ścigany i spychany z drogi (przez 2 auta)przez idiotów z Gdańska tylko dlatego że miałem barwy innego klubu. No ale nie dali rady. Prawdziwy kibic wspiera swoją drużynę dopingiem na meczu. A Ci co się biją to są marionetki gangsterów narkotykowych którzy niby w imię klubu leje się tak naprawdę w imię utrzymania swojego terytorium. Całe sztamy mają charakter wpływów gangsterów narkotykowych w innych miastach. A to już nie ma nic wspólnego z kibicami. A wykorzystuje się pustych fanatyków piłkarskich którzy po sterydach racjonalnie nie myślą aby pilnowali swoje terytorium przed najazdem innych kibiców. A tak naprawdę pilnują terytorium aby inny gangsterów narkotykowych nie wyszedł w interesy innemu gangsterowi. I w taki to sposób mają darmową obronę terytorialną. A te bezmózgowce myślą że biją się w imię klubu.
6666
6666 9.10.2016, 11:05
wiem ze to *** ługowski powiedział bo sam go widziałem gdy przejedzalem tamtendy z pracy i to tylko ***enie jest
xxxxxx
xxxxxx 8.10.2016, 18:45
Ale to nie zmienia faktu że ten człowiek miał tyle lat przed sobą . Idioci tylko strzelają do bezbronnych ludzi on tylko szedł z zakupami do domu a na noc do pracy miał iść . Nikt się nie przejmuje jak ta jego rodzina musi cierpieć . Strach nawet teraz wyjść z domu . To jakaś patola w tym Kwidzynie. To miasto teraz innym będzie się kajarzyć z zabójstwami .
xxxxxxx
xxxxxxx 8.10.2016, 15:01
W tym Kwidzynie jakaś patola się dzieje . Zabijać bo ktoś lubi inną drużynę ? Co to *** ma znaczyć ? Moim zdaniem Polak z Polakiem powinien zgodnie żyć . Ludzie co ma do rzeczy ze ktoś lubi inną drużynę każdy ma prawo do wybierania a nie jakaś strzelanina . A policja powinna się tym zająć a nie tylko w swoich biurach siedzieć . Wyrazy współczucia dla rodziny ten chłopak miał jeszcze tyle lat do przeżycia a takie debile to spieprzyli. Czy nie pomyśleli ze każdy może żyć a co by oni zrobili gdyby kogoś z ich rodziny zastrzelili ?? Nie pozdrawiam ich i mam nadzieję że zgniją w więzieniu. Moim zdaniem powinno się ich zastrzelić tak jak zrobili to by była kara dla nich . Gratulacje za taką głupotę .
Tom
Tom 8.10.2016, 13:51
Legijni mordercy!!!!
Xxx
Xxx 8.10.2016, 13:33
A co tu ma Kamionka do tego ..skoro wiesz ze siedzi po co pieprzysz...
Mol
Mol 8.10.2016, 12:15
Zdarzeń brak bo psują statystyki
Dzidek
Dzidek 8.10.2016, 11:45
Jezeli to byl kibic to jakego klubu . Jak mozecie napiscie.
Predator
Predator 8.10.2016, 09:48
Trzeba po mścić niewinnego
R W
R W 8.10.2016, 13:19
pomścić to trzeba Twój słownik
karol
karol 8.10.2016, 08:33
Podeszli... zaatakowali... i zaczal uciekac wiec jak zostal postrzelony w klatke? Chyba ze sie odwrocil w czasie strzalu ale w takie cuda to nie wierze...
polanski
polanski 8.10.2016, 08:20
Czytam i nie wierzę. Może wy wszyscy powinniście być reżyserami i kreci filmy. Banda kretynów.
###########
########### 8.10.2016, 04:24
Żal mi takich bezmozgowcow zabijać swojego Kursa co to się dzieje w tej Polsce strach pojechać do Kwidzyna po czymś takim...
maestro
maestro 8.10.2016, 01:32
Co z tego macie? Honor i poważanie wśród półgłówków takich jak Wy? Teraz jest fajnie, szacunek itp. Ale pójdź szmaciarzu do pracy, zarób na rodzinę. Bez szkoły, z takim gównem pod czaszką jak Wy to się nie da. Albo zasiłek albo więzienie. Wasze przypadkowo poczęte dzieci zawsze będą was miło wspominać "mój ojciec to debil, siedzi w więzieniu. Pobił kiedyś kogoś, albo zatłukł bo ktoś mówił źle na jego gówno warty klub złe słowa. Sam to był życiowym śmieciem - nie potrafił zapewnić nam bytu - matka ciągnie dwa etaty abym ja mógł szkołę skończyć. To gówno nawet na alimenty nie ma. Jest nikim".
maestro
maestro 8.10.2016, 01:28
Serio to były porachunki kibiców Legii czy Widzewa? Przecież jedna i druga drużyna to góó wno i każdy o tym wie...Jakim de bilem trzeba być, żeby Polak z Polakiem zabijał się w imię marginesalnej na piłkarskiej arenie drużyny? Jakim ści erwem trzeba być, żeby tłuc drugiego Polaka w imię sprzedanego gó wna - cała ta piłka to jest sprzedane gó wno. Wasi idole zmieniają kluby jak dzii wki klientów - kto da więcej tam idę - a "wy" krzywdzicie/zabijacie swoich znajomych?
dAnon
dAnon 8.10.2016, 23:08
marginesalnej, o bulwa xD
ja
ja 8.10.2016, 14:38
Legia to marginesalna druzyna?
obserwator
obserwator 8.10.2016, 00:55
"Na warszawskiej Pradze na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej z ul. Wiatraczna doszło do drobnej stłuczki. Po wymianie strzałów z broni automatycznej kierowcy po rozjechaniu kilku świadków zdarzenia oddalili się w kierunku centrum. "

Pozostałe