Miłosna świątecznie

  • 13.12.2016, 19:40 (aktualizacja 13.12.2016, 20:14)
  • TV Kwidzyn
Miłosna świątecznie
TRW Miłosna uwodzą nastrojem o każdej porze roku, ale u jego schyłku, dzięki efektownym iluminacjom, wprowadzają w magiczną atmosferę świąt. W piątą rocznicę odbudowy wiatraka na wieży wodnej zapraszamy na wieczorny spacer.

   Wszystkim, którzy wybiorą się na wieczorny spacer po Miłosnej, aby podziwiać świąteczne iluminacje, warto przypomnieć, że to właśnie 13 grudnia 2011 roku, na dach wieży wodnej powrócił wiatrak, który 30 lat wcześniej zniszczyła zimowa wichura. Chociaż dziś nie pompuje wody ani nie wytwarza prądu, to efektownie oświetlony stanowi jedną z największych atrakcji Miłosnej oraz charakterystyczny punkt w pejzażu miasta. Trudno wyobrazić sobie zdjęcia z Miłosnej pomijające te  górujące nad okolicą, wesoło kręcące się łopatki. Wraz ze świąteczną iluminacją tworzy magiczną i niepowtarzalną atmosferę oraz stanowi najlepszą scenerię dla spacerów i romantycznych przechadzek. Zapraszamy zatem na spacer.

 

 

 

Historii wieży wodnej i wiatraka był poświęcony jeden z odcinków naszego cyklu Opowieści z Miłosnej.

http://www.tv-kwidzyn.pl/wiadomosci/1004,opowiesci-z-milosnej-odc-5

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

DeS
DeS 15.12.2016, 22:25
miłosna to misz masz, brak gustu, spólności i ładu przestrzennego, mydło i powidło...piękny architektonicznie teren zamieniony w...? trudno powiedzieć w co
SeD
SeD 25.12.2016, 02:06
Znawca się znalazł

Pozostałe