W  Kwidzynie powstanie kolejna galeria handlowa

  • 17.02.2017, 22:34 (aktualizacja 17.02.2017, 22:53)
  • TV Kwidzyn
W  Kwidzynie powstanie kolejna galeria handlowa
Wszystko wskazuje na to, że działająca od nieco ponad roku galeria handlowa Liwa bedzie miala poważną konkurencję i to w swoim  bezpośrednim sąsiedztwie. Na terenie obecnego dworca PKS ma powstać obiekt handlowy sieci Prima Park.
 
Wiadomość o budowie obiektu Prima Park w Kwidzynie podał wczoraj portal propertynews.pl. Obiekt ma powstać dokładnie naprzeciwko CH Liwa, na terenie dzisiejszego dworca PKS, a jego powierzchnia użytkowa liczyć będzie 3,2 tys. metrów kwadratowych. Załączona wizualizacja pokazuje, że zniknie działająca tam obecnie myjnia samoobsługowa oraz sklep "żelazny". Projektowany obiekt będzie miał dwie kondygnacje zajęte przez operatorów marek sieciowych. Ma się tam m.in. znaleźć pierwszy sieciowy fitness club, na który, zdaniem inwestora, bardzo czekają mieszkańcy Kwidzyna. Prima Park to marka własna parków handlowych o powierzchni 2-5 tys. metrów kwadratowych, lokowanych w małych i średnich miejscowościach.  Obiekty tej sieci działają już w Kutnie, Markach, Białogardzie i Olsztynku. Otwarcie kwidzyńskiego planowane jest na grudzień 2017. Inwestycje realizuje Kleba Invest, na której stronie www czytamy:
 
"KLEBA INVEST specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Spółka łączy inwestorów oraz firmy deweloperskie i wykonawcze w celu realizacji atrakcyjnych nieruchomości handlowych.
Aktualnie, bazując na kadrze z popartym sukcesami bogatym doświadczeniem na rynku handlu i nieruchomości, KLEBA INVEST koncentruje się na realizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Są to obiekty o powierzchni 2-5 tys. m2 powstające głównie w małych i średnich miastach pod nazwą Prima Park. Drugim obszarem działalności jest budowa i komercjalizacja nieruchomości dla uznanych operatorów sieci spożywczych takich jak Biedronka, POLOmarket.
Obecne projekty spółki realizowane są w celu sprzedaży na rzecz inwestora zewnętrznego. Długoterminowa strategia KLEBA INVEST zakłada dynamiczny rozwój własnych parków handlowych, a następnie koncentrację na tym obszarze działalności.
Spółka jest zarządzana przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, w tym Wiesława Klebę, założyciela i Dyrektora Zarządzającego."
Wcześniej Kleba investment zajmowała się wznoszeniem obiektów dla Biedronki, Czerwonej Torebki i  Polomarketu. Jak wyglądają istniejące już Prima Parki, wznoszone obecnie przez tą firmę ,  możecie przekonać się, odwiedzając  profil Prima Park na FB.
TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe