Rafał Cybulski komentuje wyniki wyborów

  • 06.11.2015, 11:52
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Wybory_Cybulski
loadingŁaduję odtwarzacz...
Redaktor prowadzący kwidzyńskiego oddziału Dziennika Bałtyckiego dzieli się swoimi poglądami na temat wyników wyborów oraz politycznych preferencji mieszkańców naszego powiatu.
Redaktor prowadzący kwidzyńskiego oddziału Dziennika Bałtyckiego dzieli się swoimi poglądami na temat wyników wyborów oraz politycznych preferencji mieszkańców naszego powiatu.

W wyborach do sejmu mieszkańcy naszego powiatu poparli kandydatów Platformy Obywatelskiej, ale w skali okręgu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło po raz pierwszy taki sam wynik. Walkę o mandat senatora w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 67 wygrał Leszek Czarnobaj z PO, ale mieszkańcy Kwidzyna więcej głosów powierzają Jerzemu Śniegowi. Jeszcze nie zaprzysiężono nowego rządu ani parlamentu, a już mówi się o możliwości rozpisania w przyszłym roku przedterminowych wyborów samorządowych, z powodu zapowiadanej reformy administracyjnej kraju. Czy ich ewentualny wynik mógłby zmienić układ sił w Kwidzynie?  Preferencje wyborcze mieszkańców powiatu komentuje Rafał Cybulski z Kuriera Powiatu Kwidzyńskiego. 

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 07.11.2015, 13:55
Lewak nienawidzi nauki i racjonalności, ponieważ klasyfikują one pewne poglądy jako prawdziwe.
Gość
Gość 06.11.2015, 19:02
wypociny lewaka
Rafał Cybulski
Rafał Cybulski 06.11.2015, 17:46
Jeśli chodzi o tekst na tej stronie to nie ja jestem autorem, a jeśli chodzi o wynik PSL to preferencje wyborcze często i szybko się zmieniają, o czym wielu polityków już się przekonało. No i przede wszystkim w wyborach samorządowych nie było Partii Razem i Nowoczesnej...
Do cybulskiego
Do cybulskiego 06.11.2015, 15:27
Na tej stronie napisano w/w " w wyborach do sejmu mieszkańcy naszego powiatu poparli kandydatów PO" wiec jak to odebrać ,poparli czy większość poparła ?? czy jak??/ dalej pan pisze" ale w skali okręgu wyborczego PIS osiagnęło po raz pierwszy taki sam wynik" jak to rozumieć? A PSL przedostani wynik wpowiecie tylko przed Stonogą niech pan zajmie w tej sparwie stanowisko w porónanu z wyborami samorzadowymi, raptem w ciagu roku tak mieszkancy powiatu zmienili poglądy, odwrócili się od peeselu?
Rafał Cybulski
Rafał Cybulski 06.11.2015, 13:36
Przecież wyraźnie powiedziałem, że PiS wygrało w powiecie. Czyżby ktoś miał problemy ze słuchem? Niech "gość" odsłucha jeszcze raz, a potem może przeprosi : - )
skorpion
skorpion 06.11.2015, 13:27
Czosnek już się na imigrantów przygotowuje?
Gość
Gość 06.11.2015, 13:01
http://www.tv-kwidzyn.pl/5,104…
Gość