Niedziela, 17.02.2019

Świąteczne warsztaty w KCK

  • 8.12.2017, 14:37
  • TV Kwidzyn
Świąteczne warsztaty w KCK
Własnoręczne wykonanie karty świąteczne sprawią prawdziwą przyjemność adresatom, a samodzielnie zrobiony stroik będzie najpiękniejszą ozdobą świątecznego stołu. Dla wszystkich chętnych, którzy nie potrafią, a chcą nauczyć robić się takie rzeczy KCK, za symboliczną odpłatą, organizuje specjalistyczne warsztaty.

Warsztaty gwiazdkowe: Tworzenie kartek i ozdób świątecznych
 

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Kolejny rok chcemy razem z Państwem tworzyć przedświąteczną aurę spotykając się na warsztatach z tworzenia kartek i ozdób świątecznych. Ta rodzinna atmosfera wspólnej pracy i zaangażowania jaką obserwowaliśmy na zeszłorocznych zajęciach dała nam wszystkim wiele satysfakcji. Udział w zajęciach kierowany jest do małych i dużych bez względu na wiek, płeć czy umiejętności. Zapraszamy dzieci z opiekunami, rodzicami, dziadkami jak również osoby indywidualne, które chcą z nami kreatywnie popracować. Tworzyć będziemy głównie z kolorowego brystolu, pianek dekoracyjnych, mnóstwa brokatu, szyszek i bombek styropianowych.
Proponujemy Państwu osobne zajęcia z tworzenia kartek świątecznych i  tworzenia ozdób choinkowych.
 
Prowadzący: Katarzyna Zielińska i Anna Topolska 
Kiedy: 8 grudnia 2017 r., godz. 15:30 - kartki świąteczne
Cena: 5 zł/os
Kiedy: 8 grudnia 2017 r., godz. 17:15 - ozdoby choinkowe
Cena: 10 zł/os
Kiedy: 9 grudnia 2017 r., godz. 09:00 - kartki świąteczne
Cena: 5 zł/os
Kiedy: 9 grudnia 2017 r., godz. 11:00 - ozdoby choinkowe
Cena: 10 zł/os
Zapisy: Anna Topolska tel. (55) 279 35 28
Miejsce: budynek KCK, ul. 11 Listopada 13 - medioteka (3 piętro)
11.12.2017 - warsztaty florystyczne: tworzenie stroików świątecznych - zajęcia dla dorosłych
Tym razem zaproponujemy Państwu stworzenie kompozycji do dekoracji świątecznego stołu z wykorzystaniem świec i lampionów. Zajęcia poprowadzi współpracująca z nami Julita Rzepczyńska z Kwiaciarni „Bogusia”. Ci, którzy uczestniczyli już w naszych warsztatach florystycznych wiedzą, że bazujemy na najlepszych jakościowo materiałach i dodatkach a instrukcje Pani Julity są zawsze trafne i nawet niedoświadczony uczestnik warsztatów wynosi z nich sporą wiedzę i satysfakcję.
 
Prowadząca: Julita Rzepczyńska - florystka
Kiedy: 11 grudnia 2017 r., godz. 17:00
Cena: 75 zł/os
Zapisy: Anna Topolska tel. (55) 279 35 28
Miejsce: budynek KCK, ul. 11 Listopada 13 - sala nr 4
 
TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczeń
uczeń 3.12.2018, 16:44
bardzo fajna kartka polecam
rodzic
rodzic 13.12.2017, 13:56
Podsumowanie na zamku także opóźnione bo jeden z organizatorów miał lekcje. Czy nie można było tego wcześniej przewidzieć. Niech ta organizacja odpuści sobie robienie konkursów bo wstyd
rodzic
rodzic 12.12.2017, 13:27
Pisze do Pana redaktora w innej sparwie. Może się Pan tym zajmie. to jest chyba jakaś paranoja Towarzystwo Miłosników Ziemi Kwidzyńskiej w osobie pana Antoniego barganowskiego zorganizowało konkurs o historii Kwidzyna powojjennego. Konkurs jak konkurs, ale organizacja woła o pomstę do nieba. Konkurs odbywa się z ponad godzinnym opóźnieniem, powód błahy , organizator nie przygotował sali. To jakaś kpina.kiedy udało się znaleźć organizatorowi Barganowskiemu sale, to w niej żadnej dekoracji, jak za komuny stół i ławki brakowało paprotki. Po konkursie miało być spotkanie na zamku ( tak było napisane w regulaminie konkursu) i co , spotkania nie było. Przeniesiono za kilka dni. Uczniowie nie dość,że stracili dzień w szkole z powodu konkursu, muszą tracić kolejny z powodu spotkania na zamku. Czy pan coś napisze , czy mamy jako rodzice powiadomić inne media oraz kuratorium i władze powiatu, czy miasta, które dają pieniadze na taką organizacje, która nawet konkursu nie potrafi zorganizować.

Pozostałe