Wtorek, 22.01.2019

Przywitaliśmy Nowy Rok!

  • 1.01.2018, 12:00 (aktualizacja 01.01.2018 12:41)
  • TV Kwidzyn
Przywitaliśmy Nowy Rok!
Mieszkańcy Kwidzyna Nowy Rok tradycyjne przywitali na placu Jana Pawła II. Sylwestrową imprezę napędzał zespół Pewex, a punktualnie o północy w niebo poszybowały sztuczne ognie. Wszystkiego najlepszego!

Ja nic nie robię, mam wyrąbane, bo szlachta nie pracuje wcale, wcale, wcale, wcale - z zaangażowaniem śpiewali członkowie ansamblu umilającego ostatnie minuty 2017 roku, a słowa płynące ze sceny okazały się doskonale znane publiczności licznie zebranej na sylwestrowej imprezie pod teatrem. Takiego wspólnego wykonania mógłby pozazdrościć sam król dicsco polo rozkręcający imprezę w Zakopanem. Refren śpiewali, i duzi, i mali, a z twarzy wszystkich nie schodził szczery uśmiech. W odróżnieniu od ubiegłego roku nie dało się obejrzeć długich nóg tancerek, ale tę niedogodność z nawiązką kompensował repertuar entuzjastycznie przyjęty przez uczestników sylwestrowej imprezy. Kilka chwil przed północą burmistrz Andrzej Krzysztofiak, jak co roku, zaprosił pięcioro przedstawicieli imprezowiczów na scenę, aby wznieść z nimi symboliczną lampkę bezalkoholowego szampana. - Pamiętajmy o przyjaciołach, pamiętajmy o najbliższych i życzę Państwu, aby oni pamiętali o Was - powiedział między innymi burmistrz, składając mieszkańcom  noworoczne życzenia. Chwilę potem wspólnie odliczono czas pozostały do północy, a z nadejściem Nowego Roku rozpoczął się pokaz sztucznych ogni. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, życzymy, aby był lepszy, a przynajmniej nie gorszy od tego, który właśnie upłynął.

  

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Duck
Duck 11.01.2018, 11:44
Jak ważny będzie to rok niebawem się przekonamy. Rok obchodów 100-lecia odzyskanie niepodległości po długich latach niewoli. Ale też rok ostatecznych rozliczeń z poprzednią ekipą rządzącą prze 8 lat w kraju. Pozostaje otwarte pytanie: czy doświadczymy tego również w Kwidzynie?

Pozostałe