Wtorek, 22.01.2019

Dzielnicowi zatrzymali dilera narkotyków i dwóch jego klientów

  • 5.01.2018, 16:34
  • KPP Kwidzyn
Dzielnicowi zatrzymali dilera narkotyków i dwóch jego klientów
Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi gminy Kwidzyn, który jest podejrzewany o handel narkotykami. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu 20-latka m.in. znaczną ilość środków odurzających, wagę i kilka tysięcy złotych.

Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu  mieszkańcowi gminy Kwidzyn, który jest podejrzewany o handel  narkotykami. Młody mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych z  Kwidzyna. Wraz z nim do policyjnego aresztu trafiły dwie inne osoby, które według ustaleń funkcjonariuszy zaopatrywały się u niego w
narkotyki. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu 20-latka  m.in. znaczną ilość środków odurzających, wagę i kilka tysięcy złotych.


W miniony wtorek (02.01.br.) dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie weszli do mieszkania 20-letniego mieszkańca gminy Kwidzyn, po  tym jak otrzymali informację, że ma on związek z przestępczością  narkotykową. Z ustaleń policjantów wynikało, że 20-latek środki  odurzające miał sprzedawać innym i znaczną ilość zakazanej substancji  może przechowywać w swoim domu. Informacje, które otrzymali mundurowi potwierdziły się. W miejscu  zamieszkania podejrzanego, podczas przeszukania, policjanci znaleźli  m.in. prawie 35 gram zielono-brązowego suszu roślinnego, ponad 55 gram  białego proszku, 60 żółtych tabletek, wysuszony krzak roślinny i kilka
tysięcy złotych pochodzące najprawdopodobniej ze sprzedaży zabronionych  substancji. Poza tym funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze kruszarkę i  wagę elektroniczną mogącą służyć do porcjowania narkotyków. Po zbadaniu  wszystkich substancji testerem okazało się, że są to niedozwolone środki  odurzające, które trafią do badań laboratoryjnych.

W ręce funkcjonariuszy wpadły też dwie inne osoby, zaopatrujące się u  dilera w środki odurzające. Zatrzymani, to mężczyźni w wieku 19 i 21  lat, mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Zostali przesłuchani  i złożyli wyjaśnienia. Za czyny o które są podejrzani będą teraz  odpowiadać przed sądem.

20-latek w sumie usłyszał 25 zarzutów. Za posiadanie, udostępnianie i  handel substancjami psychotropowymi grozi mu kara nawet do 10 lat  pozbawienia wolności.

Pozostali dwaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania substancji  zabronionych. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat,  a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia  wolności.

KPP Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Duck
Duck 11.01.2018, 11:32
A skąd te zioła pochodziły? Może z podwarszawskiej plantacji znanych państwa? A swoją drogą ciekawi to, dlaczego kwidzyński rynek narkotyczny ciągle ma się świetnie, mimo regularnych wpadek dealerów. O czym stale media donoszą.
jajajajajajjaja
jajajajajajjaja 5.01.2018, 17:21
Aha, mała szkodliwość społeczna i kara do 10 lat więzienia, a jak w Raniewie typ zabił 4 osoby bez prawa jazdy i to pod konkretnym wpływem alkoholu to jemu grozi do 12 lat. Takie to prawo właśnie. szkoda słów.
Robercik67
Robercik67 5.01.2018, 19:44
Co ty gadasz wogole a potem mlode patole odperdzielaja jeden numer za drugim nacpaja sie niewiadomo czego . Czy ty nie widzisz ile jest takich lebkow z kwidzyna czy z prabut co sa gotowi do wszystkiego jak sie nacpaja

Pozostałe