Czarnobaj o "ustawach sądowych" i stosunkach z Unią.

  • 08.01.2018, 15:03
  • TV Kwidzyn
Czarnobaj o "ustawach sądowych" i stosunkach z Unią.
- Są dwa kraje na świecie, które ostatnio nie schodzą z czołówek gazet. To Korea Północna i niestety Polska - senator Leszek Czarnobaj (PO) komentuje podpisanie przez prezydenta Andrzeja Dudę tzw. ustaw sądowych, projekt nowej ordynacji wyborczej, według której mają zostać przeprowadzone tegoroczne wybory samorządowe oraz stosunki Polski z Unią Europejską po uruchomieniu procedury sprawdzenia praworządności.

Jakie konsekwencje dla zwykłego obywatela niesie za sobą wejście w życie tzw. ustaw sądowych, jakie zagrożenia może spowodować przyjęcie nowego kodeksu wyborczego i jak może się rozwinąć spór rządu RP z Komisją Europejską, po zastosowaniu przez nią, po raz pierwszy w historii wspólnoty, procedury sprawdzenia praworządności wobec Polski  - swój pogląd na te tematy przedstawia senator Leszek Czarnobaj na comiesięcznej konferencji prasowej.

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czekacz
czekacz 17.08.2018, 17:16
Reforma sądownictwa jest potrzebna, bo na samą rozprawę czeka się ponad rok http://windykacje.info.pl/2017… a niezawisłość sędziów to mit. Tyle że pseudo reforma robiona PiS nie zlikwiduje tych patologii. Recepta zaś jest prosta - skorzystać z systemu anglosaskiego i będzie dobrze.
Re Szyszka Polska
Re Szyszka Polska 15.01.2018, 16:53
Zamknij dziób frajerze! Zobacz jak kompromituje się twoja ukochana platforma.
Takie sobie pytanie
Takie sobie pytanie 13.01.2018, 10:10
Czy kiedykolwiek platforma obywatelska oficjalnie potępiła nazywanie obozów koncentracyjnych z okresu II WŚ "polskimi obozami zagłady"?
obserwator
obserwator 13.01.2018, 03:11
Ciekawsze byłoby rozliczenie obietnic przedwyborczych senatora z PO zamiast prawie 1/2 godziny męczenia o niczym. Redaktor ani słowem nie zająknął się w swoich pytaniach dlaczego w ogóle dochodzi do zmian w ordynacji wyborczej. Obaj panowie liczą na to, że nikt nie pamięta afer z ostatnich wyborów samorządowych. Nie przybliżają również istotnych zmian w ordynacji wprowadzonych dla przejrzystości wyborów. Kogoś to jeszcze dziwi, że chcieliby jak było poprzednio?
Senator chyba postanowił pójść śladem swoich kolegów partyjnych i podkreślić, że jest, i wytłumaczyć mieszkańcom naszego powiatu w jak bardzo niedemokratycznym i niewolnym kraju żyją. Bo prawdziwymi obrońcami prawdziwej wolności i prawdziwej demokracji są politycy PO. Senator Czarnobaj w Polsce, a europosłowie np. Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN albo MICHAŁ BONI w Europie zawsze wierni zasadom.
Polacy, pozwolicie panowie, sami wyrobią sobie zdanie. Np. po przeczytaniu tzw. Deklaracji Krakowskiej, ogłoszonej przed referendum w sprawie wejścia Polski do Unii Europejskiej przez posłów Platformy Obywatelskiej:
"Klub Poselski Platformy Obywatelskiej zebrany w dniu 18 maja 2003 w Krakowie pragnie zamanifestować w dawnej stolicy Polski swoją wolę i wiarę we wprowadzenie naszej Ojczyzny do Unii Europejskiej. Traktujemy ten akt jako wypełnienie patriotycznego testamentu polskich powstańców, legionistów, AK-owców i ludzi Solidarności, jako dokończenie wielowiekowego procesu prowadzącego Polskę ku jedności z chrześcijańskimi Narodami Zachodniej Europy.
Zarazem my – ludzie Platformy Obywatelskiej zobowiązujemy się publicznie, że od pierwszego dnia polskiej obecności w Unii Europejskiej będziemy z determinacją walczyć o wypełnienie najważniejszych polskich interesów państwowych i narodowych w Europie.
1. Będziemy walczyć o pełne prawa w Europie dla polskiej tożsamości narodowej, o obecność polskiego języka i równoprawne traktowanie Polski i Polaków przez inne narody Europy.
2. Będziemy zabiegać o rozwój i obecność w Europie polskiej kultury i literatury, polskich książek i dziel polskich twórców.
3. Będziemy bronić praw religii, rodziny i tradycyjnego obyczaju, bo tych wartości szczególnie potrzebuje współczesna Europa.
4. Będziemy walczyć o interesy gospodarcze polskich przedsiębiorców, polskich przedsiębiorców, polskich pracowników i polskich rolników, o ich prawo do rozwoju i ekspansji na zagranicznych rynkach.
5. Będziemy zabiegać o polityczną i gospodarczą atlantycką solidarność zjednoczonej Europy i Ameryki, bo tylko w tej solidarności upatrujemy najgłębszych korzeni cywilizacyjnej potęgi całego Zachodu
U podnóża Wawelu, gdzie złożone są szczątki naszych królów i wieszczów – przysięgamy wszystkim Polakom, że od tych zasad nigdy nie odstąpimy."
wymorca
wymorca 11.01.2018, 11:38
Panie senatorze czekam z utęsknieniem na następną konferencję z udziałem z dawna oczekiwanym honorowym obywatelem naszego miasta panem Januszem Lewandowskim.
Tik-tak
Tik-tak 11.01.2018, 11:27
Za te wszystkie brednie i próby skłócania Polaków (o aktywności na manifestacjach kodziarskich już nie wspomnę) przeciwko panu senatorowi powinno być wszczęte postępowanie. Na wstępie powinno się pozbawić go immunitetu. Powodów ku temu jest dosyć
obserwator
obserwator 11.01.2018, 00:02
Czy TV-KWIDZYN to partyjna telewizja? Choć robicie mały postęp w komentowaniu - oczywiste, że Czarnobaj przedstawia swój pogląd, w Kwidzynie i powiecie kwidzyńskim doskonale znany! Lokalna prasa i telewizje nie dadzą zapomnieć mieszkańcom jakie to są poglądy. Czy media nie powinny prezentować opinii z wielu stron? Może i powinny ale w Kwidzynie nie lubią. Panie Bryczkowski, kto jeszcze ma przywilej "comiesięcznej konferencji prasowej"?
Pan Bryczkowski
Pan Bryczkowski 11.01.2018, 14:04
To nie przywilej. Bywamy na zdecydowanej większości konferencji prasowych organizowanych w Kwidzynie przez uczestników lokalnego życia politycznego, w 2017 roku opuściliśmy jedną, z powodu wyjazdu. Niestety oprócz senatora Czarnobaja nikt ostatnio w Kwidzynie nie garnie się do publicznych wypowiedzi. Może dla tego, że swoje poglądy reprezentanci rozmaitych ugrupowań politycznych wyrażają swobodnie podczas sesji Rady Miasta i Rady Powiatu, a może dla tego, że na konferencjach prasowych trzeba odpowiadać na pytania, nie wiem. W każdym razie, jeżeli będzie Pan miał do przekazania jakieś istotne treści, może mnie Pan zaprosić na swoją konferencję prasową, ale podobnie jak senator Czarnobaj będzie Pan musiał odpowiedzieć na moje pytania.
obserwator
obserwator 13.01.2018, 02:16
Co najmniej kilka osób czytając Pana zapewnienia o obecności Waszej telewizji na zdecydowanej większości konferencji organizowanych w Kwidzynie powie "łże jak pies". Ja powiem tylko, że mocno mija się Pan z prawdą.
Pytania, jakie Pan zadał senatorowi były równie mocne jak cała jego wypowiedź. Na szczęście w tym mało demokratycznym i zniewolonym według Was (redaktora i senatora) kraju nie jesteście jedynym źródłem informacji i wiedzy.
Pan Bryczkowski
Pan Bryczkowski 14.01.2018, 13:42
Rozumiem, że na stronach tytułów, które nie zaszczyciły senatora swoją obecnością, jako obrońcy rzetelności i obiektywizmu, piszecie pełne pretensji komentarze o ostracyzmie oraz wykluczeniu go z przestrzeni medialnej. Na całe szczęście, dzięki m.in. TV Kwidzyn mogliście swobodnie przekazać opinię jakiejś części mieszkańców (jak dużej, to okaże się po wyborach) o senatorze, jego poglądach i jego formacji politycznej. W ten sposób świat mógł się dowiedzieć, jak bardzo nie akceptujecie poglądów senatora, chociaż zacytowanie tej wzruszającej deklaracji musiało go bardzo ucieszyć. Nigdy nie wiadomo, z której strony nadejdzie wsparcie. Rozumiem też, że przy tak niskiej ocenie mojej działalności, moją obecność na organizowanych przez Was wydarzeniach uważacie za zbędną, a wręcz niepożądaną. Ze sformułowaniami typu "łże jak pies" albo o unikaniu sfilmowania kogoś podczas uroczystości dyskutować nie będę, bo przecież nikt Was nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
obserwator
obserwator 19.01.2018, 08:37
Cytat deklaracji pokazuje jasno, że dla PO do tylko deklaracja. Po czynach ich poznacie, i właśnie swoimi czynami przez 8 lat rządów i 2 lata w totalnej opozycji w kraju i donoszenie na Polskę w europarlamencie daje prawdziwy obraz PO. Panie redaktorze może Pan oczywiście twierdzić, że jest to pozytywny obraz. Czy wszyscy Polacy tak twierdzą to pokażą wybory.
obserwator
obserwator 14.01.2018, 23:44
Wystarczy pobieżna analiza Pańskich wywiadów czy zamieszczonych konferencji, aby wyłonił się jasny obraz Pańskich preferencji politycznych. Jest Pan tubą propagandową obecnie rządzących w samorządzie powiatowym Kwidzyna jak i samego Kwidzyna. A rządzą jak wszystkim wiadomo PO + SLD + PSL (choć ostatnio wbrew pozorom to SLD jest number one!).
Może przyjdzie jakieś przebudzenie, może zwycięży duch niezależnego dziennikarstwa i zacznie Pan zauważać poważne problemy, z którymi władze samorządowe sobie nie radzą?! Godna pochwały walka o wolność i demokrację, więc niech Pan spojrzy co się dzieje tuż obok Pana, gdy może Pan reagować, a jednak tego nie robi. Czy to strach? przed czym?
Antek
Antek 13.01.2018, 14:08
Nawet sojusznicy redaktorka śmieją się jak na różnych uroczystościach, ze znanym sobie szyderczym uśmiechem na twarzy, omija swoją kamerą niesłusznych uczestników. Zbyt długo Pana znamy, aby dla tego być wyrozumiałym.
Ola
Ola 12.01.2018, 21:07
Jak się pisze “dlatego”?
Antek
Antek 12.01.2018, 22:21
Dla tego to obojętne. A nie pisałem, że kubańska.
Robin Hood
Robin Hood 11.01.2018, 17:58
Świetna odpowiedź Panie Wojtku !!! Gratuluję !!! Ma prawo robić swoje konferencje prasowe senator z PO i mają takie prawo robić wszyscy pozostali politycy centralni, wojewódzcy i lokalni, niezależnie od barw partyjnych .
Antek
Antek 11.01.2018, 17:55
Opuściliście zdecydowanie więcej. Nie było was też pod sądem sprawa Smejlisa, pod urzędem ranking Republikanów, na spotkaniu z posłami Kukiz 15. W żadnym materiale nie zamieszczacie najmniejszej wypowiedzi opozycji. Dlatego nazywają was Kubańską TV.
Pan Bryczkowski
Pan Bryczkowski 12.01.2018, 12:57
Nie wiem jak wygląda telewizja w Kubaniu ani na Kubie, ale rozumiem, że wzorce do tej metafory ma Pan znacznie bliżej. Opuściliśmy tylko ranking Republikanów, którego termin był przekładany. Na pozostałe dwa wydarzenia nie zostaliśmy zaproszeni, a szkoda. Co do wypowiedzi opozycji to ośmielam się zauważyć, że zajmują one większą część sesji rad lokalnych samorządów, które retransmitujemy przez trzy dni, więc zapoznać się z nimi można gruntownie. Miło mi, że czujecie Państwo niedosyt obecności na naszej antenie więc raz jeszcze ponawiam apel - informujcie o organizowanych przez Was wydarzeniach, w końcu to Wy chcecie dotrzeć ze swoim przekazem do mieszkańców.
Antek
Antek 12.01.2018, 18:15
Czy przypadkiem retransmisje sesji to nie obowiązek wynikający z hojnej zapłaty z naszych podatków?
Kwidzyniak
Kwidzyniak 10.01.2018, 10:05
Człowieku , przestań już błaznować - zamilcz !
Ola
Ola 09.01.2018, 22:03
Karna, lodòwkę otwieram, a tam Czarnobaj. Chwacit.
Quasar
Quasar 10.01.2018, 10:08
Czesio od gaśnic groźnie marszczy brwi i porównuje Polskę do Korei Płn. Udaje, że nie wiem, iż w reżimie Kima za krytykę rządu siedziałby już w obozie pracy albo dyndał na sznurku. Niech senator proniemieckiej PO zainteresuje się lepiej stanem praworządności w Niemczech: tam chodzą po ulicach i robią co chcą wyjęte spod prawa ciapate chłopaczki, neo-naziści organizują koncerty, polska wielomilionowa mniejszość nie ma żadnych praw, jak za Hitlera, polskie dzieci są zabierane rodzinom i oddawane pod opiekę pedofilom, zaś reżim Merkel nie chce się podzielić władzą po przegranych wyborach i od 4 miesięcy nie ma nowego rządu.
Podatnik
Podatnik 09.01.2018, 20:17
Kto płaci za taka propagandę?
WYBORCA
WYBORCA 09.01.2018, 22:22
PŁACI PODATNIK CZYLI TY ROCZNIE TO KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOYYCH
Ola
Ola 09.01.2018, 22:05
Leszek nie płaci.
ESA
ESA 09.01.2018, 13:59
Panie senatorze !!To my już panu dziękujemy!Niech pan sobie już odpocznie.Mam dosyć słuchania -CZARNOBAJ I POLITYKA
Quasar
Quasar 09.01.2018, 09:01
Każdy gimnazjalista wie, że tzw. sprawdzanie praworządności przez Komisję Europejską jest pozatraktatowe - organizacja wymiaru sprawiedliwości jest sprawą wewnętrzną państw członkowskich.

Reforma polskiego wymiaru sprawiedliwości była niezbędna, gdyż był to jedyny obszar państwa nie objęty zmianami po upadku komunizmu, jednocześnie źródło wielu afer i patologii.

Jednocześnie była już (na szczęście) kasta sędziów nie kryje swej sympatii do PO, ta zaś mogła pod osłoną rzekomej "sprawiedliwości" dokonywać swych licznych działań aferalnych, zapewniając w zamian kaście nietykalność.

I to jest jedyne źródło frustracji - utrata przywilejów.
Szyszka Polska
Szyszka Polska 09.01.2018, 13:00
Pisoni do broni! Kosy kuć na sztorc, sztachety z płota wyrywać! Premierem został doradca Tuska i kolega Rysia Petru, bankster na usługach obcego kapitału, który najlepszych ministrów z rządu wyrzucił, a jeszcze dziś wieczorem będzie grzecznie przepraszał w Brukseli i zapewniał, że wartości europejskie, tolerancja i miłość bliźniego, są dla Polski jedynym drogowskazem, na dalszej drodze do integracji. Ciekawe czy ogłosi termin przyjęcia waluty europejskiej w Polsce już dziś, czy poczeka kilka tygodni. W końcu sam lokuje w euro. Czarną polewkę wam podali, nóż w plecy wbili, a wy na koń nie wsiadacie, za szablę nie chwytacie... Czekacie na instrukcje z Torunia czy coś przespaliście zajęci wzajemnym podgryzaniem.
Witek
Witek 15.01.2018, 16:49
Zamknij dziób frajerze! Zobacz co się dzieje z twoją ukochaną platformą. Te barany kompromitują się na każdym kroku.
Aj, jaj, jaj...
Aj, jaj, jaj... 09.01.2018, 12:33
Pewnie by wiedział gdybyście nie zlikwidowali gimnazjów. Organizacja wymiaru sprawiedliwości jest sprawą wewnętrzną krajów członkowskich ale podpisując Traktat Lizboński (Lech Kaczyński chyba to zrobił :)) zobowiązaliśmy się do tworzenia prawa zgodnego z normami UE oraz, i co ważniejsze z naszą konstytucją. Reformy sądowe są nie tylko bolszewickie i nie tylko w żadnym wypadku nie przyspieszą pracy sądów, ale łamią Konstytucję RP. Utrata przywilejów to będzie niebawem wasze zmartwienie bo nikt w historii Polski po 1989 nie rabował publicznej kasy na taką skalę jak wy. Od drobnych 7 milionów Szyszki do 20 miliardów agenta Kremla. Na szczęście obaj od dziś od koryta odsunięci zostali, więc może będzie trochę spokojniej. Rozumiem, że dzisiaj stypa u kwidzyńskiej prawicy, która i tak powodów do radości raczej nie ma. Nie dość, że pogonili kilku troglodytów z rządu to jeszcze trzy Pisy i jeden Kwidzyn, a apetycik ekipy, która podłączyła się pod Kukiza, też rośnie. I jak tu się dziwić, że senator ma dobry humor?
wyborca
wyborca 09.01.2018, 16:30
Tak właśnie piszą troglodyci - czyli ludzie ubodzy w rozwoju kulturowym i osobistym. PO które rządzi w tym mieście od 27 lat nigdy nie miało i nie ma pomysłu na miasto. Zarządzają dziś prawie 200 milionami złotych a problem z remontem ulicy czy chodnika urasta do rangi strategii państwa.
Quasar
Quasar 10.01.2018, 08:59
To prawda - ludzie pokroju Krzysztofiaka i Czarnobaja, a wcześniej Godzika i Kozdronia, mieli głęboko Kwidzyn i jego mieszkańców. Stanowiska w lokalnym samorządzie traktowali tylko jako trampoliny do kariery politycznej w Warszawce, stąd taka dbałość o odpowiednią przynależność partyjną zapewniającą plecy i odpowiedni cug do "stolycy". Nieliczne i starannie dawkowane inwestycje komunalne są li tylko elementem kiełbasy wyborczej. Jeszcze kilka lat temu wystarczało wybudowanie nowego ronda raz na cztery lata i/lub remont jednej ulicy. Teraz trzeba się bardziej wysilić. Nigdy nie mieli własnych pomysłów - wszystkie projekty, jak budowa mostu na Wiśle, ścieżki rowerowe, budżet obywatelski, kompleks sportowy na Wiejskiej, remont dworca czy kina Tęcza zostały podpatrzone u opozycji i oczywiście odpowiednio przetworzone na potrzeby lokalnych kacyków.
Też wyborca
Też wyborca 09.01.2018, 20:52
i już wiadomo, że chodzi o to jak dobrać się do tej forsy, a nie o żaden pomysł na miasto. chodzi o to, żeby się ubogacić i to nie tylko w rozwoju kulturowym i osobistym. biznes nie idzie, praca nudna, to wezmę się za politykę i zatrudnię żonę i brata. Tylko po co wtedy zmieniać tych co już tak robią, ich następcy będą tylko bardziej pazerni, bo od 27 lat POszczą. Do polityki powinni iść ludzie, którzy mają już dokonania w biznesie i niezależną pozycję finansową, a nie sfrustrowani dziennikarze albo zarozumiali nauczyciele.
Sfrustrowany dziennikarz
Sfrustrowany dziennikarz 11.01.2018, 15:38
Super niezależną pozycję finansową miał Andrzej Krzysztofiak jak szedł do polityki. Przestań bredzić trolu!!!
Też Wyborca
Też Wyborca 11.01.2018, 16:18
I to właśnie trzeba zmienić. Jak nie umiesz sam zarobić pieniędzy to nie szukaj ich w kieszeniach podatników. Do roboty, jak mawia pan premier Mateusz Morawiecki.
Quasar
Quasar 12.01.2018, 09:58
To jeden z wielu zabobonów, że aby być dobrym politykiem, trzeba się sprawdzić wcześniej w biznesie. W polityce, w tym również lokalnej, nie trzeba się zanadto martwić dochodami - od tego są podatki. Sztuką jest odpowiednio gospodarować tymi pieniędzmi dla dobra wspólnego (staromodne, zapomniane pojęcie). A już najgorsze jest, jak politycy się biorą się za "biznes" - patrz spektakularna klapa kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.
WYBORCA
WYBORCA 11.01.2018, 09:38
BRONISZ UKŁADU GDYŻ Z NIEGO CZERPIESZ. kWIDZYN I JEGO MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ!
Quasar
Quasar 10.01.2018, 09:01
Temu miastu jak powietrze potrzebni są autentyczni działacze, lokalni liderzy, samorządowcy z krwi i kości - nie zaś funkcjonariusze partyjni typu Krzysztofiak - członek zarządu pomorskiej PO z apetytem na Wiejską w Warszawie.
Też wyborca
Też wyborca 10.01.2018, 18:47
No to nazwiska poproszę. Kto jest tym lokalnym liderem z krwi i kości, Justyna czy Arwid, a może pan Janek albo pan Lech, bracia Marek i Jacek czy może Romek? Najpewniej TW jest takim przykładem. Ludziom trzeba coś zaproponować, a nie skakać sobie do gardeł, jednoczyć przez podział i dyskutować o przewadze 1 marca nad 10 kwietnia. Zastąpić marną ekipę jeszcze marniejszą to żadna zmiana dla miasta. No chyba, że dobra.
Quasar
Quasar 11.01.2018, 08:49
Najpierw zarzucasz każdemu, który krytykuje zasiedziałą od prawie 30 lat kwidzyńską kastę rządzącą, niskie pobudki (chęć skoku na "kasę"), teraz domagasz się nazwisk ludzi zdolnych zastąpić "niezastąpionych", podając ludzi z "czarnej listy" sporządzonej na Warszawskiej 19. Dla mnie jesteś mało wiarygodny, jako komentator - raczej traktuję cię jako płatnego trolla w UM. Spokojnie - ludzie ci ujawnią się w odpowiednim momencie lub powrócą z emigracji wewnętrznej bądź zarobkowej, gdy będą pewni, że obecni kacykowie już nie rządzą i nie będą w stanie im zaszkodzić poprzez spowodowanie zwolnienia z pracy czy inne szykany (procesy sądowe, kontrole z Urzędu Skarbowego itp).
Też wyborca
Też wyborca 11.01.2018, 16:14
No to już jest bezczelność. Na jakiej emigracji wewnętrznej? Nikogo nie macie oprócz wymienionych i tyle. A na emigracji zarobkowej w Londynie to kto jest? Wiadomo, kolejna tęga głowa, która na polecenie Jana podgryza Arwida, Zbyszka i Justynę. W dodatku sami siebie zwalczacie, a kontrole z Urzędu Skarbowego i procesy sądowe to wy ludziom urządzacie. Płatnym trollem to sam jesteś, na szczęście słabym. Tyla lat pisaniny i wszystko jak krew w piach...
Antek
Antek 11.01.2018, 18:04
Tyle lat rządzenia i wszystko w piach. Kogo mają te leśne dziadki? Lizusa radną, ślepaka Wojtusia albo figurki na Plebiscytowym. Upadek będzie głośny!!!!!
Quasar
Quasar 12.01.2018, 08:21
No jeszcze jest trzymany w obwodzie Wielki Bibliotekarz.
Szwagier
Szwagier 09.01.2018, 13:31
Jeszcze kilka samo-zaorających się konferencji prasowych Czarnobaja i spec od gaśnic z ZCP i wybitny menedżer szpitalny dostanie w przyszłych wyborach głosy od tylko od własnej rodziny.
legion
legion 09.01.2018, 08:19
Taki kit mógł wciskać dzieciom z przedszkola . Świadczy to o poziomie inteligencji knurów z PO .
obiektywna
obiektywna 09.01.2018, 02:14
Czy subiektywne opinie tego pana-skądinąd z kasty oderwanych od koryta-mają dla przeciętnego Polaka jakiekolwiek znaczenie? Raczej nie.Niech lepiej pogada do lustra-tam ma wierną widownię.A co do tego rzekomego pisana tylko o Polsce i Korei: zależy co kto czyta.Ja w mediach widzę same doniesienia o "praworządności" w krajach,do których wlewa się islam.Już nawet szwecka policja nie chce zajmować się zbiorowymi gwałtami,bo muszą skupić się na ważniejszych przestępstwach,czyli zabójstwach.Ale co tam,to w Polsce źle się dzieje,prawda? Owszem,ale tylko wspomnianym wyżej "oderwanym od koryta".Uczciwy,kochający swoją ojczyznę Polak nie ma się czego obawiać.
Ola
Ola 08.01.2018, 20:09
A jaki do tatusia podobny.
Quasar
Quasar 08.01.2018, 15:36
Jest dwóch facetów, którzy nie chcą zniknąć: Petru i Czarnobaj.
Piotrowicz
Piotrowicz 09.01.2018, 01:41
Jest jeszcze trzech. Macierewicz, Suski i Pawłowicz.
Wyborca
Wyborca 08.01.2018, 19:40
Panie senatorze szklanka zimnej wody dobrze pau zrobi.

Pozostałe