Samochód na dnie Kanału Palemona

  • 12.01.2018, 13:13
  • KPP Kwidzyn
Samochód na dnie Kanału Palemona KPP Kwidzyn
Policjanci z Kwidzyna odnaleźli kierowcę, który w środę wieczorem wjechał samochodem osobowym do Kanału Palemona pomiędzy Rozpędzinami a Nowym Dworem. 40-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego ukarany został mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.


        W środę około godz. 22.00 (10.01.br.) dyżurny kwidzyńskiej policji  otrzymał zgłoszenie o tym, że w Kanale Palemona pomiędzy Rozpędzinami a  Nowym Dworem zanurzony jest w wodzie samochód osobowy z włączonymi światłami. Nie było informacji o osobach poszkodowanych. Policjanci którzy pojechali na miejsce, potwierdzili tą informację i  wezwali straż pożarną. Gdy strażacy wyciągnęli samochód na brzeg rzeki  okazało się, że w środku nikogo nie ma, a tylna szyba jest wybita. Funkcjonariusze przeszukali okoliczny teren, aby odnaleźć kierowcę auta. Policjanci ustalili również dane właściciela zatopionej skody i sprawdzili jego adres zamieszkania. W domu jednak nikogo nie było.
         Wczoraj przed południem kwidzyńscy kryminalni odnaleźli 40-letniego mieszkańca powiatu kwidzyńskiego, który przyznał się do kierowania samochodem. Mężczyzna wyjaśnił, że jechał sam, stracił panowanie nad  autem i wjechał do rzeki. Następnie wybił tylną szybę i wydostał się z auta. Policjanci ukarali 40-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, mandatem karnym.

KPP Kwidzyn

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Easy rider
Easy rider 15.01.2018, 17:06
Kanał Palemona to chyba ulubiona meta nawiedzonych automobilistów. Nie jeden to już przypadek. W jakim byli stanie trudno to teraz określić.

Pozostałe