Poprzebijał opony, kradł prąd, miał narkotyki i był poszukiwany do aresztu

  • 29.01.2018, 13:03
  • KPP Kwidzyn
Poprzebijał opony, kradł prąd, miał narkotyki i był poszukiwany do aresztu
Kryminalni z Kwidzyna zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o zniszczenie mienia. Funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny ujawnili nielegalny pobór prądu i znaleźli narkotyki. Dodatkowo okazało się, że 39-latek poszukiwany jest za jazdę samochodem bez uprawnień i zasądzone ma 10 dni aresztu. Mężczyzna usłyszał w sumie 4 zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

      W minioną środę (24.01.br.)  policjanci z Kwidzyna otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu mienia. Wtedy to sprawca miał przebić opony w fordzie  transicie. Poszkodowany straty wycenił na tysiąc złotych. Sprawą od razu zajęli się kwidzyńscy kryminalni. Funkcjonariusze na  podstawie zebranych informacji już następnego dnia zatrzymali
podejrzanego o to przestępstwo 39-letniego mieszkańca miasta. Dodatkowo  w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 6 zawiniątek z zielonym suszem i biały proszek. Jak się okazało, były to narkotyki - ponad 4,5  grama marihuany i działka amfetaminy. Ponadto funkcjonariusze odkryli, że mężczyzna podłączył się nielegalnie do instalacji energetycznej i  kradnie prąd. Na dodatek okazało się, że 39-latek jest poszukiwany, za jazdę samochodem bez uprawnień zasądzone ma 10 dni aresztu.
        39-latek został zatrzymany i przesłuchany. W miniony piątek mężczyzna  usłyszał w sumie 4 zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe