Wtorek, 21.05.2019

Nowe Biuro Obsługi Klienta Vectry w Kwidzynie

  • 8.03.2018, 09:56 (aktualizacja 08.03.2018 10:00)
  • TV Kwidzyn
Nowe Biuro Obsługi Klienta Vectry w Kwidzynie
Vectra przeniosła swoje dotychczasowe Biuro Obsługi Klienta w Kwidzynie do nowej lokalizacji. Od 1 marca znajduje się ono przy ulicy Mickiewicza 5 i spełnia wysokie normy obsługi Abonentów.
 
Z początkiem marca wszyscy klienci Vectry obsługiwani są w nowym Biurze Obsługi Klienta przy ulicy Mickiewicza 5. W lepszej niż dotychczas lokalizacji, w komfortowych warunkach i na większej przestrzeni odbywa się ich obsługa przez dedykowanego konsultanta. Nowe Biuro Obsługi Klienta jest przestronne, a wejście, ciągi komunikacyjne i pomieszczenie przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W tak przygotowanym punkcie obsługi Abonentów załatwianie spraw oraz uzyskanie informacji przebiega w sposób sprawny, a czas w nim spędzony może być miły akcentem w rozkładzie dnia każdego interesariusza.
Biuro Obsługi Klienta Vectry w nowej lokalizacji czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17. Abonenci operatora mogą również kontaktować się z nim poprzez e-maila [email protected], formularz kontaktowy na stronie internetowej www.vectra.pl lub dzwoniąc do ogólnopolskiego Centrum Obsługi Klient pod numerem 801 080 180 oraz 58 742 65 00 z telefonu komórkowego. Obecnie każdą sprawę (zamówienie usług, zgłoszenie reklamacji, wyjaśnienie spraw abonenckich) można załatwić bez konieczności wychodzenia z domu, korzystając z wymienionych wyżej form kontaktu.

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe