Piątek, 22.03.2019

Nastolatki z narkotykami.

  • 12.03.2018, 13:28
  • KPP Kwidzyn
Nastolatki z narkotykami.
W piątek wieczorem w Kwidzynie na ulicy Wiejskiej dzielnicowi z kwidzyńskiej komendy zatrzymali 16 i 17-latka, którzy mieli przy sobie narkotyki. 17-latek usłyszał zarzut posiadania marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia. Natomiast jego młodszy kolega został przekazany pod dalsza opiekę rodzicom i niebawem za posiadanie amfetaminy odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

      W miniony piątek (9.08.br.) około godziny 22.30 policjanci z Rewiru Dzielnicowych kwidzyńskiej komendy kontrolowali swoje rejony służbowe. Na jednej z klatek schodowych w bloku przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie zauważyli dwóch nerwowo zachowujących się nastolatków. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiej reakcji
ze strony młodzieńców i wylegitymowali nastolatków. W trakcie interwencji okazało się, że obaj chłopcy w wieku 16 i 17 lat mają przy sobie zawiniątka z podejrzanymi substancjami. Młodszy z nich miał prawie 5 gram białego proszku, którym okazała się amfetamina. Natomiast u 17-latka znaleziono działkę marihuany.
    Policjanci zabezpieczyli narkotyki i przewieźli nastolatków na komendę. Nieletni, zaraz po wykonanych policyjnych czynnościach, został przekazany rodzinie. Materiały w tej sprawie funkcjonariusze przekażą teraz do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w sprawie 16-latka. Starszy z zatrzymanych noc spędził w policyjnym areszcie i następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

KPP Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 20.03.2018, 14:32
Panie redaktorze, może czas zrobić wywiad w kwidzyńskim (może i w prabuckim) szpitalu. Zapytać o przypadki pacjentów, których lekarze odtruwają po zażyciu narkotyków i dopalaczy. Popytać lekarzy i pielęgniarki. Powinny być jakieś statystyki. Ktoś powinien w końcu ten temat rozwinąć. Najprościej jest milczeć i udawać, że nie ma problemu. W rzeczywistości nie jest chyba tak różowo.
Lol
Lol 14.03.2018, 06:40
Jakieś trudności w rozróżnieniu gender. Nastolatki to panienki, płeć przeciwna - nastolatkowie. Przydałby się jakiś kurs. A tak poza tym - Kwidzyn to istne Eldorado narkotykowo - odurzające.
Kwidzyniak
Kwidzyniak 12.03.2018, 23:12
Może rzeczywiście nasza kwidzyńska policja nadaje się do filmu komediowego, jednak jeśli chodzi o dilerów to zaczynają od tych co najłatwiej złapać. Małolaty się naćpają, później latają po mieście tak że mieszkańcy mają strach na spacer wyjść. Po nitce do kłębka dojdą i do źródła raczej w Żabce tego nie kupili.
Komedia
Komedia 12.03.2018, 18:45
Za lapanki sie pedaly biorą, statystyki nabijają, gowniarzy lapią, a ,,powaznych" dillerow namierzyc policja nie moze. WSTYD. Nie ma czym się szczycic, zlapac malolata, ktory na prawo i Iewo się z tym roznosi, ze jara badz cpa. Co do marihuany nic nie mam, a nad resztą grubo by trzeba się zastanowic. Kazdy niech o swoje zdrowie dba, jak chcą niech ćpają! - Ich zdrowie!!! I zeby rząd został uswiadomiony na temat marihuany, to nie jest narkotyk! Za alkohol panowie nie wsadzacie? A za grama marihuany juz tak?
AntyPies
AntyPies 12.03.2018, 23:09
POPIERAM!!!! MUNDUROWE PEDAŁY I TYLE. WÓDKA JEST TAKIM SAMYM ŚRODKIEM ODURZAJĄCYM CO MARIHUANA. A PANOWIE W NIEBIESKICH MUNDURACH NIESTETY TEGO ŚRODKA ODURZAJĄCEGO DOSYĆ CZĘSTO NADUŻYWAJĄ I NIKT IM NIC ZA TO NIE ROBI A MAŁOLATÓW GANIAJĄ I KARAJĄ ZA NATURE . WSTYD NIC WIĘCEJ
ekspert
ekspert 13.03.2018, 13:10
Nikotyna to również narkotyk. Kofeina natomiast to powszechnie stosowany środek dopingujący.

Pozostałe