Rajd Kwidzyński po raz trzeci

  • 12.04.2018, 13:30 (aktualizacja 12.04.2018, 13:54)
  • TV Kwidzyn
Rajd Kwidzyński po raz trzeci
Już w sobotę 14 kwietnia rozpocznie się trzecia edycja Rajdu Kwidzyńskiego. Na początek widowiskowy prolog na ulicach miasta, a w niedzielę wyścigi na trasach w gminie Kwidzyn i Gardeja. Szykuje się niezłe widowisko i ostra rywalizacja, bo w rajdzie wystartuje ponad 50 załóg.

Rajd zainauguruje widowiskowy prolog ulicami Kwidzyna, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godz. 18.45. Drugiego dnia uczestnicy rozpoczną zmagania na odcinkach drogowych na terenach gminy Gardeja i gminy Kwidzyn. Park serwisowy będzie zlokalizowany na terenie Parku Przemysłowo Technologicznego w Górkach.  Impreza będzie drugą rundą cyklu „Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza” oraz „Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur”. 

Zakończenie rajdu odbędzie się w niedzielę o godz. 15.30 na deptaku przy ul. Piłsudskiego w Kwidzynie  
Formuła rajdu nie uległa zmianie - będzie to zarówno impreza rangi Rajdów Okręgowych, dla licencjonowanych zawodników, jak i Super KJS, dla zawodników bez licencji sportu samochodowego. 

 

 

 

Aby dać Wam przedsmak emocji i widowiska, które Was czeka, przypominamy kilka ujęć z ubiegłorocznego prologu rajdu, zakończonego efektowną nawrotką na skrzyżowaniu Targowej i Braterstwa Narodów.

 

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe