Czwartek, 24.01.2019

ZA GRAFFITI I NARKOTYKI BRACIA TRAFILI DO ARESZTU

  • 9.05.2018, 12:46
  • KPP Kwidzyn
ZA GRAFFITI I NARKOTYKI BRACIA TRAFILI DO ARESZTU
Dzielnicowi z kwidzyńskiej komendy zatrzymali dwóch braci w wieku 19 i 21 lat. Młodszy z mężczyzn podejrzany jest o pomalowanie sprayem elewacji kilkunastu budynków na terenie miasta, natomiast starszy miał przy sobie marihuanę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj obaj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

     Dzielnicowi z Kwidzyna wpadli na trop 19-letniego mieszkańca miasta,  który podejrzany jest o pomalowanie farbą w sprayu kilkunastu budynków  na terenie Kwidzyna. Policjanci ustalili, że młody wandal działał od  października 2017 roku do lutego bieżącego roku. W toku czynności  policyjnych 19-latek sam wskazał policjantom miejsca, gdzie wykonał  graffiti. Mundurowi ustalają teraz wartość zniszczeń, które mogą sięgać  nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Młody mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek. A razem z nim, jego  starszy 21-letni brat, przy którym policjanci podczas interwencji  znaleźli działkę marihuany.
     Obaj bracia trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani  i na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych usłyszeli zarzuty. Za  zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia  wolności, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3  lat więzienia.

KPP Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąsiad
Sąsiad 9.05.2018, 17:40
Powinni złapać Daniela Zielonko który jest wandalem i ćpunem, według mnie dodatkowo stwarza zagrożenie dla innych, mieszka nieopodal netto. Policjo działaj.
Siman
Siman 9.05.2018, 14:39
Szkoda chłopaków, mam nadzieję że nie poniosą konsekwencji, przynajmniej za mery.

Pozostałe