Czwartek, 24.01.2019

Dzień Dziecka w "Starym Ogólniaku"

  • 11.06.2018, 12:23 (aktualizacja 11.06.2018 12:31)
  • TV Kwidzyn
Dzień Dziecka w "Starym Ogólniaku"
Jak co roku z okazji Dnia Dziecka I LO w Kwidzynie zorganizowało imprezę, której celem była zabawa i integracja młodzieży.

 Nad całością czuwała nauczycielka Jola Kalińczak, wsparta przez Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Mai Widlarz. Szkoła rozbrzmiała muzyką rodzimych zespołów młodzieżowych: Error 404 z Kwidzyna i Mateusz z Prabut jak i żywiołowym dopingiem w czasie konkurencji sportowych, wśród których, kto by pomyślał, największą popularnością cieszyło się picie mleka na czas. W konkurencjach wzięły udział nie tylko klasy pierwsze i drugie, ale również ekipa tegorocznych maturzystów. Film nakręcił i zmontował nauczyciel Piotr Opacian, a zdjęcia, które można oglądać na stronie szkoły, Samorząd Uczniowski i szkolny pedagog Sylwia Smagowska-Żemojtel.  

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kj
kj 11.08.2018, 22:31

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe