Czwartek, 24.01.2019

Przewrócony tir blokował drogę w Brachlewie

  • 13.06.2018, 12:35
  • KPP Kwidzyn
 Przewrócony tir blokował drogę w Brachlewie KPP Kwidzyn
Ponad godzinę trwały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej K55, na wysokości wiaduktu w Brachlewie. Policjanci kierowali nadjeżdżających kierowców na objazd, ponieważ na poboczu leżał przewrócony samochód ciężarowy. Za spowodowanie zdarzenia drogowego policjanci nałożyli na kierowcę mandat karny.
 
   We wtorek (12.06.br. ) o godz. 12.00 dyżurny policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej K55 w Brachlewie tuż za  wiaduktem kolejowym kierowca doprowadził do wywrócenia się ciężarówki i  wysypania się przewożonego towaru. Z ustaleń policjantów z Kwidzyna wynika, że kierowca volvo z naczepą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził  do przewrócenia się, kierowanego przez niego zestawu pojazdów.  Na szczęście nikomu nic się nie stało. W wyniku zdarzenia na jakiś czas  została zablokowana droga krajowa K55 w okolicach wiaduktu w Brachlewie.
    Policjanci ruchu drogowego kwidzyńskiej komendy, przygotowali objazd na który kierowali nadjeżdżających kierowców. W tym czasie samochód  ciężarowy został wyciągnięty z rowu. Z jezdni trzeba było także usunąć granulat, który wysypał się z naczepy. Policjanci z Wydziału Ruchu  Drogowego w Kwidzynie nałożyli mandat karny na mężczyznę, który  spowodował całe zdarzenie. Po jakimś czasie sytuacja na drodze została  całkowicie opanowana i wówczas powrócił ruch na krajowej K55.
KPP Kwidzyn

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe