Niedziela, 17.02.2019

Ale Jazda! Gadżety za bilety!

  • 21.06.2018, 11:52 (aktualizacja 21.06.2018 12:18)
  • TV Kwidzyn
Ale Jazda! Gadżety za bilety!
Pod takim hasłem odbyła się akcja promująca poruszanie się środkami komunikacji publicznej. Przedsięwzięcie wpisuje się w budowę węzła integracyjnego transportu, będącą elementem rewitalizacji dworca PKP w Kwidzynie. Sprawdźcie, kto wygrał rower miejski i co mieszkańcy myślą o poruszaniu się komunikacją publiczną.

    Finał akcji miał miejsce podczas Dni Kwidzyna. Wystarczyło przynieść trzy bilety komunikacji publicznej, aby już otrzymać gadżet. Rekordziści walczyli o stylowy rower miejski i doładowanie biletu miesięcznego PKS. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych oraz porad dietetyka i promocji zdrowego stylu życia.  Kwidzyn jest nie tylko jednym z najbardziej zurbanizowanych miast w Polsce, ale i o jednej z największych w kraju ilości zarejestrowanych samochodów. Statystycznie na jednego mieszkańca naszego miasta przypada prawie cały samochód, więc na ulicach jest tłoczno i będzie jeszcze bardziej. Częściowym rozwiązaniem problemu zatorów komunikacyjnych może być skłonienie mieszkańców do tego, aby systematycznie korzystali ze środków komunikacji zbiorowej albo z rowerów. A co oni sami myślą na ten temat? W naszym materiale sprawdzamy opinie mieszkańców na temat jakości komunikacji zbiorowej, poznajemy szczegóły akcji oraz jej zwycięzcę, którego  łupem padł rower.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jhjh
jhjh 11.08.2018, 22:31

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe