Zderzenie dwóch BMW w Oborach.

  • 21.06.2018, 14:09
Zderzenie dwóch BMW w Oborach.
Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej 588 w miejscowości Obory. Zderzyły się tam dwa samochody marki bmw, a jeden z nich, dachując uszkodził 5 zaparkowanych obok pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Mundurowi apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu wypadku  drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej 588 w  miejscowości Obory. Mundurowi apelują o zachowanie należytej ostrożności  na drogach i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.
     Dzisiaj rano 21 czerwca 2018r. około godz. 08.50 na drodze DW588 w  miejscowości Obory doszło do wypadku drogowego. Na miejscu pracowali  policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Mundurowi  zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a policyjny  technik sporządził dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-letnia kobieta  kierująca samochodem osobowym marki bmw wykonując manewr wyprzedzania  nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia się z  jadącym z naprzeciwka 33-letnim kierowcą bmw. W wyniku zderzenia  samochód bmw jadący od strony Nowego Dworu dachował i uszkodził 5  zaparkowanych na pobliskim parkingu aut.  Trzy osoby poszkodowane w tym roczne dziecko trafiły do szpitala celem  hospitalizacji, obrażenia nie zagrażają ich życiu. Policjanci przebadali kierujących alkotestem i ustalili, że byli  trzeźwi.  Teraz śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku. Policjanci apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach, uwagę  oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.
 

_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe