81-letni kierowca uderzył w drzewo

  • 25.07.2018, 21:44
  • KPP Kwidzyn
81-letni kierowca uderzył w drzewo
W dniu dzisiejszym policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Tychnowy, gdzie kierujący samochodem marki hyundai uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność
     Dzisiaj o godzinie 11.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że w Tychnowach doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 81-letni mężczyzna kierujący hyundaiem, z niewiadomych przyczyn na łuku drogi stracił nagle panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.Kierujący autem mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
   Policjanci przypominają ! Zmęczenie, apatia, zwolnione reakcje. To tylko   niektóre elementy, których wystąpienie u kierowcy powinno włączyć czujność. Te objawy to nieunikniona droga do ZAŚNIĘCIA za kierownicą. Jakie mogą być tego efekty nie trzeba nikomu tłumaczyć. Dlatego za kierownicę wsiadajmy wypoczęci.
KPP Kwidzyn

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe