"Opętani" w sali Raodła

  • 26.07.2018, 13:31
  • TV Kwidzyn
"Opętani" w sali Raodła
Starostwo Powiatowe w Kwidzynie serdecznie zaprasza Państwa na spektakl stworzony w ramach międzynarodowego taneczno – teatralnego projektu pn. „Opętani”. To już kolejny projekt polsko – niemiecko – ukraiński od lat organizowany w Bildungsstätte Bredbeck (powiat Osterholz).

 Dzięki dofinansowaniu z Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, kwidzyńska widownia po raz pierwszy będzie miała okazję zobaczyć efekt wspólnych działań zrzeszających młodzież z Polski, Niemiec i Ukrainy. Spektakl odbędzie się 18 sierpnia 2018 r. o godzinie 18.00 w Sali Rodła (I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Gębika w Kwidzynie ul. Konarskiego 12).
Spektakl „Opętani”, inspirowany jest powieścią Witolda Gombrowicza o tym samym tytule, zabierze Państwa do świata przedwojennej Polski, świata, w którym tradycyjny porządek miesza się z nowoczesnością. Fabuła przedstawienia, koncentrująca się na wątkach obyczajowych, nie jest pozbawiona elementów metafizycznych, zaś ciekawe rozwiązania sceniczne, wspomagane muzyką wykonywaną na żywo, gwarantują unikalne przeżycia artystyczne. Reżyseria, scenariusz i obsługa techniczna pozostaje efektem współpracy polsko-niemieckiej.
Spektakl „Opętani” miał premierę 21 lipca 2018 roku i został pozytywnie oceniony przez publiczność. Projekt został dofinansowany dzięki Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, placówce Bredbeck, IGS (szkoła integracyjna) oraz Starostwu Powiatowemu w Kwidzynie.

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lol
Lol 12.08.2018, 10:04
W Kwidzynie cała rzesza opętanych. Jak nie kodowcy to inni nawiedzeni.

Pozostałe