Czwartek, 24.01.2019

Dwa dachowania i auto w wodzie. Policjanci apelują o ostrożność.

  • 14.09.2018, 12:42 (aktualizacja 14.09.2018 13:30)
  • KPP Kwidzyn
Dwa dachowania i auto w wodzie. Policjanci apelują o ostrożność.
Wczoraj policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych podczas pierwszego dwa samochody dachowały a drugim przypadku kierujący wjechał do sadzawki. W obu przypadkach kierujący pojazdami byli trzeźwi. Mundurowi apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.
 
   Zmieniające się warunki na drogach i nadmierna prędkość przyczyniły się  do dwóch groźnie wyglądających sytuacji na terenie powiatu  kwidzyńskiego. Do szpitala trafiła jedna osoba. Na miejscu dwóch zdarzeń  drogowych pracowali policjanci ruchu drogowego. O pierwszej kolizji  dyżurny kwidzyńskiej komendy został powiadomiony w czwartek 13 września br. około godz. 10.00. Doszło do niej w  miejscowości Rozpędziny. Tam 26-letni mężczyzna kierujący bmw podjął  manewr wyprzedzania na podwójnej linii ciągłej i doprowadził do  zderzenia się z fiatem punto.  Oba samochody dachowały w przydrożnym  rowie. W wyniku zdarzenia jedna osoba tj. kierujący bmw trafił do  szpitala i po zaopatrzeniu medycznym został zwolniony do domu.
    Do kolejnego zdarzenia doszło tego samego dnia ok. godz. 17.30 w  miejscowości Wandowo. Policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni  mężczyzna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze  i  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący fordem i  21-letnia pasażerka wjechali do stawu, nikt nie doznał żadnych obrażeń.
   Policjanci zabezpieczyli miejsca obu zdarzeń, przeprowadzili oględziny i  sporządzili szkice sytuacyjne. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy  wynika, że do obu wypadków przyczyniło się niedostosowanie prędkości  samochodu do warunków atmosferycznych panujących na drodze oraz w  pierwszym przypadku złamanie jeszcze innych przepisów ruchu drogowego.  Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tych zdarzeń. Mundurowi ustalili,  że kierujący pojazdami byli trzeźwi.
   Policjanci apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach i  uwagę, zwłaszcza podczas niesprzyjającej aury oraz przestrzeganie  obowiązujących przepisów prawa.
KPP Kwidzyn

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MT8
MT8 21.09.2018, 18:32
taka ładna była. He Ale nie ma tego złego w końcu będzie mógł sobie kupić Ferrari albo maserati za te chajsy z Mt8. A tak jeździł nędzną bmw. Ma szczęście że większej krzywdy nikomu baran nie zrobił.
Robert
Robert 16.09.2018, 14:48
Za szybko się rozpędzili w Rozpędzinach
Baner Reklamowy
Baner Reklamowy 15.09.2018, 19:13
Tam 26-letni mężczyzna kierujący bmw podjął manewr wyprzedzania na podwójnej linii ciągłe o to okoliczności wypadku gościa z bmw panie duch . Proponuje optyka lub czytanie z zrozumieniem
Duch
Duch 14.09.2018, 22:48
Nie każdy kierowca BMW tak jak i Kamil jest idiota . Nie znasz okoliczności wypadku nie wypowiadaj się .
Kamil
Kamil 14.09.2018, 14:30
Kolejny dowód na to że bmw to złomy Nawet patzac po zdjeciach jak wyglada bmw a jak punto a kierowcy bmw to idioci którym powinno dać rower zamiast samochodu

Pozostałe