Czwartek, 24.01.2019

Dzień Edukacji Narodowej w Kwidzynie

  • 15.10.2018, 20:16 (aktualizacja 15.10.2018 20:44)
  • TV Kwidzyn
Dzień Edukacji Narodowej w Kwidzynie
Jak co roku nauczyciele ze szkół podstawowych, dawnych gimnazjów oraz przedszkoli spotkali się w Miłej, aby odebrać awanse, nagrody i gratulacje od przedstawicieli lokalnych samorządów.

Spotkanie z nauczycielami odbyło się 11 października. Oprócz tradycyjnych elementów spotkania, takich jak wręczenie aktów awansu, odznaczeń i nagród, miało miejsce pożegnanie z zawodem odchodzących na emerytury dyrektorów SP nr 5 Renaty Dzikowskiej i SP nr 2 Jerzego Pawluczuka. W załączonym materiale filmowym znajdziecie skrót uroczystości, zawierający wystąpienia wszystkich gości i uczestników, którzy zechcieli zabrać głos. Dużo ciepłych życzeń i trochę nie zawsze optymistycznej refleksji na temat stanu polskiej oświaty. Warto jednak dodać, że wszyscy występujący byli zgodni, że wciąż najsilniejszym ogniwem łańcucha edukacji są nauczyciele. Z nadzieją, że tak pozostanie dołączamy się do życzeń.

 

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wspominki
Wspominki 19.10.2018, 17:53
Przeżyjmy to jeszcze raz.
https://youtu.be/n0gi8rc2iws
Wspominki
Wspominki 19.10.2018, 17:50
https://youtu.be/n0gi8rc2iws
Mieszkanka Kwidzyna. Nauczycielka
Mieszkanka Kwidzyna. Nauczycielka 19.10.2018, 17:46
Panie Senatorze. Kolejny raz opowiedział Pan ten dowcip. Tym przemówieniem sie Pan powtarza. W zasobach TV Kwidzyn jest materiał, w którym Pan to samo mówi. Ja wiem, że Nagrodę Burmistrza dostaje się raz na jakiś czas i w tym roku było dużo innych osób, innych niż poprzednio, kiedy Pan to samo mówił. Warto być bardziej kreatywnym na Pańskim stanowisku. Politykowanie przy takiej okazji też jest wielce nie na miejscu.
Może nalezy się w końcu tego nauczyć.
Optymista
Optymista 16.10.2018, 16:33
Panie senatorze. Zeby mowic o oswiacie trzeba sie na tym znac. A pan nawet nie umie dobrze opowiedziec kawalu z sowieckich czasow. Ilu ludzi zniszczyliscie w Kwidzynie? Ile dzieci zniszczyliscie za poglady rodzicow? Mam nadzieje, ze wasze rzady odchodza na stale z Kwidzyna i ze Bog wam wybaczy te wszyskie swinstwa.

Pozostałe