Samorządowiec Dwudziestolecia

  • 18.10.2018, 18:01 (aktualizacja 18.10.2018, 18:15)
  • TV Kwidzyn
Samorządowiec Dwudziestolecia
Starosta Kwidzyński Jerzy Godzik został wyróżniony Honorową Statuetką Związku Powiatów Polskich oraz otrzymał tytuł Samorządowca Dwudziestolecia. W imieniu Przewodniczącego ZPP Ludwika Węgrzyna tytuł wręczył mu Starosta Malborski Mirosław Czapla.

     Uhonorowany też został Przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego Jerzy Śnieg, a skromna ceremonia odbyła się podczas imprezy "Uniwersytet Gdański - Lubię to"  promującej podjęcie nauki na tej uczelni. Impreza kierowana do uczniów klas trzecich szkół średnich odbyła się w hali sportowej ZSO nr 1. Wręczając honorowe tytuły Jerzemu Godzikowi, Mirosław Czapla podkreślał utrzymującą się od lat wysoką pozycję powiatu kwidzyńskiego w rankingu powiatów. Nasz powiat w ostatnim notowaniu uplasował się na szóstej pozycji w Polsce. Odbierając nagrodę, Starosta Jerzy Godzik podkreślał, że wysokie notowania naszego powiatu w rankingu oraz doskonałe wyniki edukacyjne, to nie jego zasługa, a całego samorządu powiatu. Ciepłe słowa padły też pod adresem Przewodniczącego Rady Powiatu Jerzego Śniega, który odebrał z rąk Mirosława Czapli symboliczne upominki. Szczegóły w materiale filmowym.

 

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 05.11.2018, 23:48
Niektórzy są ciekawi ile powiat zapłacił do zpp za rzekomy sukces. Czy Pan redaktor mógłby to sprawdzić? Zróbcie wreszcie jakiś porządny materiał dziennikarski, zamiast ciągle na usługach władz mówić o tym co im pasuje. Ten zarząd na pewno jest mistrzem w robieniu ludzi w konia. Szpital, KPPT, likwidacja szkół, brak kultury politycznej. Wystarczy dobrze opłacona kampania wyborcza i ludzie to "łykają" i znowu wybierają tych samych.
wyborca
wyborca 01.11.2018, 17:26
I wręczono nagrodę jak starosta staroście
Nick
Nick 24.10.2018, 13:10
W Kwidzynie jakaś paranoja. Tylu jest oburzonych na lokalne władze, a jak przychodzi do głosowania to wybierają tą samą ekipę. Doszło do tego, że przez najbliższe 5 lat rządzić będzie tu geriatria.
PO (teraz Kwpko) i SLD idźcie już sobie precz
PO (teraz Kwpko) i SLD idźcie już sobie precz 19.10.2018, 19:05
Ile można patrzeć na te twarze i wysłuchiwać ich peanów na swój temat? Już dość czas odejść. Mieszkańcy czas pożegnać tych panów.
Obywatelka
Obywatelka 19.10.2018, 17:29
Biorąc pod uwagę kryterium „oszczędzania na wszystkim”, a szczególnie na oświacie Panu Staroście jak najbardziej należy się nagroda, bo w oszczędzaniu zarząd powiatu jest mistrzem. Raczej mało to chwalebne wyróżnienie, gdyż obywatele oceniają takie rządzenie zgoła inaczej.
Niech już oni odejdą!!!
Niech już oni odejdą!!! 18.10.2018, 23:40
OHYDA

Pozostałe