Piątek, 19.07.2019

Spacer po bibliotece, czyli wycieczka na dworzec

  • 10.12.2018, 23:52 (aktualizacja 11.12.2018, 00:07)
  • TV Kwidzyn
Spacer po bibliotece, czyli wycieczka na dworzec
Na kilka dni przed otwarciem biblioteki w budynku dworca kolejowego w Kwidzynie zapraszamy na wycieczkę po obiekcie, podczas której zapoznamy Państwa z drogami komunikacji, rozkładem pomieszczeń oraz ich nowymi funkcjami. Gdzie kupić bilet, gdzie wypożyczyć książki albo posłuchać muzyki, a gdzie wypić kawę.

      Prace budowlane i adaptacyjne  budynku dworca kolejowego dobiegły końca i już tylko kilka chwil dzieli nas od dnia, w którym dworzec  już jako siedziba biblioteki zostanie udostępniony użytkownikom. Nadal też będzie pełnił funkcje związane z podróżowaniem koleją. W tej chwili końca dobiega przenoszenie zbiorów biblioteki do nowej siedziby, ale już dziś zapraszamy Państwa na wycieczkę po wyremontowanym obiekcie. Gdzie kupić bilet, a gdzie poczekać na pociąg i przede wszystkim, gdzie znajdują się poszczególne czytelnie i wypożyczalnie wyjaśnia Piotr Widz, który oprowadzi po pachnącym świeżością budynku dworca.

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ala
ala 19.12.2018, 20:19
Pięknie, choć te labirynty trochę przerażają. Czy ja dobrze widzę-jest tylko jedna kasa? No i gdzie jest parking dla korzystających z biblioteki?

Pozostałe