Pijany kierowca chciał przekupić policjantów, a potem rzucił się do bicia

  • 08.02.2019, 14:44 (aktualizacja 08.02.2019, 14:51)
  • TV Kwidzyn
Pijany kierowca chciał przekupić policjantów, a potem rzucił się do bicia
Policjanci zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, który kierował oplem mając 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo zatrzymany mężczyzna podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność a także usiłował wręczyć im "łapówkę". Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zostały mu przedstawione zarzuty dotyczące znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, usiłowania wręczenia korzyści majątkowej oraz jazdy w stanie nietrzeźwości.
 
      W czwartek (07.02.br.) około godziny 20.00 na ulicy Jagiełły w miejscowości Prabuty policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Mundurowi podczas rozmowy z 25-letnim mężczyzną wyczuli od niego alkohol, poddali go badaniu alkomatem, z wynikiem 1,7 promila.   Funkcjonariusze poinformowali kierującego, że popełnił przestępstwo wówczas mężczyzna zaproponował im pieniądze, by ci odstąpili od swoich  czynności. Policjanci poinformowali go, że zostaje zatrzymany za popełnione przestępstwo, to spowodowało u niego agresywne zachowanie.   Stróże prawa pouczali mężczyznę aby zachowywał się zgodnie z prawem.  Jednak 25-latek nie reagował na wydawane polecenia, zaczął znieważać  funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność. Policjanci byli zmuszeni użyć wobec niego chwytów obezwładniających i kajdanek. Mundurowi doprowadzili mężczyznę do policyjnej celi.
      Zatrzymany 25-latek został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej policjantom, jazdę w stanie nietrzeźwości, naruszenie nietykalności  cielesnej i znieważenie funkcjonariuszy. Grozi mu do 10 lat więzienia.
TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Duck
Duck 18.02.2019, 13:41
Dlaczego mieszkańcy Kwidzyna są skazani na permanentne oglądanie facjaty senatora Czarnobaja? Kto pozwala na umieszczaie i kto finansuje jego liczne banery ? Co na to wszystko radni miejscy? Czyżby godzili się na nieoficjalną kampanię wyborczą Czarnobaja, wyjątkowego szKODnika, który podczas organizowanych konferencji podważał zasadność wprowadzanych w kraju reform? Który swą zawiść i nietolerancję potwierdził ostatnio brakiem poparcia senackiej uchwały upamiętniającej mecenasa Jana Olszewskiego byłego Prezesa Rady Ministrów.
Wyborca PO
Wyborca PO 08.02.2019, 17:31
To debile
Antypis
Antypis 08.02.2019, 19:47
Bardziej Patola z 500+ czyli wyborca kuPIS i pisuaru
nick
nick 10.02.2019, 11:14
Antypis to cham.

Pozostałe