Groźny wypadek pod Marezą

  • 26.02.2019, 14:03 (aktualizacja 27.02.2019, 13:13)
Groźny wypadek pod Marezą
Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę na trasie Mareza-Nowy Dwór. 43-latek kierujący citroenem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia się z kierowcą audi. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Teraz policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


    W niedzielę  24 lutego br. około godz. 16.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że na trasie Mareza - Nowy Dwór doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny a także sporządzili dokumentację fotograficzną. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 43-letni mieszkaniec gm. Prabuty kierujący citroenem w stronę Nowego Dworu na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni a następnie zderzył się z prawidłowo jadącym 18-letnim kierowcą audi.  Wszyscy uczestnicy zdarzenia tj. kierowca audi i citroena a także dwoje pasażerów citroena 34-letnia kobieta i 19-letni mężczyzna, zostali przewiezieni do szpitala w Kwidzynie. Od kierującego citroenem została pobrana krew do badań z uwagi na to, iż wyczuwalna była od niego woń alkoholu. Kierowca audi był trzeźwy. Dokładne przyczyny zdarzenia pozwoli ustalić policyjne postępowanie.
   Policjanci z Kwidzyna po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem w związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, które powodują m.in. śliską nawierzchnię i trudne warunki drogowe. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych - od decyzji, które podejmujemy.

_

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klan
Klan 26.02.2019, 15:22
A o wypadku na Cypiska może napiszecie Tam kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Pozostałe