Groźny wypadek w Trumiejach

  • 04.03.2019, 14:09 (aktualizacja 04.03.2019, 14:16)
  • KPP Kwidzyn
Groźny wypadek w Trumiejach
W piątek 01 marca br. ok. godz. 11.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Trumieje gmina Gardeja. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

     W piątek policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Trumieje. Kierujący oplem corsa nie udzielił pierwszeństwa kierującej vw golfem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kobieta, pasażerka opla. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 61-letni mieszkaniec gm. Prabuty kierujący oplem i podróżujący z dwójką pasażerów nie udzielił pierwszeństwa i wjechał na skrzyżowanie powodując zderzenie się z prawidłowo jadącą vw 26 – latką z powiatu iławskiego, która podróżowała wraz z pasażerem.W wyniku zdarzenia ranna zastała kobieta, pasażerka opla. 38-latka uskarżająca się na ból w klatce piersiowej została przewieziona do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że
kierujący byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, oraz apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę.
Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu, a przede wszystkim styl jazdy dopasujmy do warunków panujących na drodze.

KPP Kwidzyn

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe