Piątek, 23.08.2019

I Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w Kwidzynie!

  • 23.04.2019, 13:22 (aktualizacja 23.04.2019, 13:39)
  • TV Kwidzyn
I Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w Kwidzynie!
Otwieramy sezon food truckowy z przytupem! W ostatni weekend kwietnia zapraszamy na targowisko miejskie przy ul. Kopernika na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków!

Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej, uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski. Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów, zapiekanek i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy azjatyckie, kubańskie kanapki, czy mięsna uczta pastrami.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również kraftowego piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie rozpoczęcie wiosny?

 

I Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami.

    Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków na targowisku miejskim przy ul. Kopernika w Kwidzynie. W sobotę, 27 kwietnia: od godz. 12 do 21, a w niedzielę 28 kwietnia: od 12 do 20. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na: https://www.facebook.com/events/327634424560410/

 

 

 


 

 

TV Kwidzyn
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ard
Ard 04.05.2019, 20:24
Kwidzyn zdominowany przez lewactwo. Brak rzetelnych struktur PiS. Trudno tu o dobrą zmianę. Trzeba mieć nadzieję, że mieszkańcy wreszcie się ockną i pogonią dziadostwo.
Kwidzyniak
Kwidzyniak 28.04.2019, 22:40
Panie redaktorze Bryczkowski a jak wygląda sprawa egzaminów, co z klasyfikacją, co z maturami? Stracił pan zainteresowanie??? Może jakiś wywiad na gorąco? Jak wychodzi PO-ZNP poparcie nauczycieli? Nie zauważył pan zawieszenia strajku? I jak, wszyscy zadowoleni? A może podałby pan informację jak PKO czyli Powiślańska Koalicja Obywateli zachowuje się po obywatelsku i dla obywateli torpedując inicjatywy uchwałodawcze? Nie zauważył Pan, że była sesja? Ciekawszy dla pana Festiwal Smaków - czyli ciepła woda w kranie PO ZNP i SLD. Choć ta woda to też trudny temat od sesji marcowej kojarzy się ze śmieciami o wiele droższymi dzięki miłościwie nam panującej PO!!!

Pozostałe