Dobry Wybór po raz 13

  • 13.05.2019, 14:09 (aktualizacja 13.05.2019, 15:25)
  • TV Kwidzyn
Dobry Wybór po raz 13
Zaciętą walkę w dogrywce o drugie i trzecie miejsce, podczas tegorocznego finału programu profilaktycznego dla dzieci i młodzieży, musiały stoczyć drużyny Lamorożce Pani Gosi i Uzależnieni od sportu. Pierwsze miejsce padło łupem drużyny Detoksy noszą oksy, która pojedzie na będącą nagrodą główną turnieju czterodniową wycieczkę do Krakowa.

Dobry Wybór to program realizowany przez samorząd Kwidzyna wśród młodzieży ze szkół podstawowych. Jego celem jest szeroko pojęta profilaktyka wszelkiego rodzaju używek, w tym dopalaczy i narkotyków, ale intencje autorów programu są szersze. W czasie jego realizacji drużyny wykonują szereg zadań, których rozwiązanie wymaga zdobycia pewnej wiedzy albo udziału rodziców i opiekunów. To uwrażliwia starszych na zagrożenia czyhające na dzieci oraz sprzyja budowie więzi. Motywuje też do walki o premiowane miejsca. Tegoroczny finał odbył się w Kwidzyńskich Szkołach Społecznych i to właśnie tam, po długiej i zaciętej walce, wyłoniono zwycięzców. Mnóstwo emocji towarzyszyło dogrywce o drugie i trzecie miejsce, a radości ze zdobycia pierwszego było jeszcze więcej. Zobaczcie, jak wyglądał finał 13 edycji Dobrego Wyboru i jak cieszyli się zwycięzcy.

 

    

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

widownia
widownia 17.05.2019, 10:31
Super zabawa. Jednak mam małe uwagi co do dogrywki, ponieważ w 14:14 minucie widać jak "Uzależnieni od sportu" otrzymali odpowiedź. A organizatorzy nie pozwalali się odwracać i podpowiadać i innym zwracali uwagę. No ale tak czasami bywa.

Pozostałe