Arwid Żebrowski walczy o poselski mandat

  • 22.08.2019, 21:18 (aktualizacja 22.08.2019, 21:45)
  • TV Kwidzyn
Arwid Żebrowski walczy o poselski mandat
Lider kwidzyńskich struktur PiS Arwid Żebrowski w październikowych wyborach parlamentarnych wystartuje do Sejmu. Walkę o mandat będzie prowadził z wysokiego, trzeciego miejsca na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Swoją decyzję ogłosił podczas spotkania, które odbyło się 19 sierpnia na Placu Jana Pawła II.

Semper Fidelis - tak scharakteryzował Arwida Żebrowskiego prowadzący spotkanie wyborcze, jego partyjny kolega Mirosław Górski. Oprócz licznych komplementów pod adresem Żebrowskiego przypomniał, że jest on związany z formacją Jarosława Kaczyńskiego jeszcze od czasów Porozumienia Centrum i, że w przeszłości bywał przedmiotem ataków również ze strony własnego środowiska politycznego. Szanse na mandat poselski ocenił bardzo wysoko, bowiem Arwid Żebrowski startuje z trzeciego miejsca na liście, której lokomotywą będzie Jarosław Sellin. Co prawda nie uzyskał on mandatu eurodeputowanego podczas wiosennych wyborów, ale liczba głosów, które zbierze w nadchodzących wyborach parlamentarnych, na pewno ułatwi zdobycie mandatu kolejnym osobom na liście. Sam Arwid Żebrowski skromnie i spokojnie mówił o swojej kandydaturze. Powiedział, że interesują go m.in. sprawy służby zdrowia, opieki społecznej i wykluczenia komunikacyjnego regionu. Jego partyjny kolega i radny Rady Miasta Józef Pomykacz, obok wielu ciepłych słów pod adresem Żebrowskiego, wezwał do mobilizacji wyborczej i powiedział, że kandydatura Żebrowskiego to szansa na zdobycie mandatu poselskiego w mateczniku Platformy Obywatelskiej. Dobre wrażenie spotkania popsuł nieco radny Smejlis, który uzasadniając rekordowe poparcie dla PiS, przywołał m.in. udaną reformę sądownictwa akurat w dniu, w którym światło dzienne ujrzały informacje o nękaniu niepokornych sędziów, które miało odbywać się za wiedzą wiceministra sprawiedliwości. W materiale filmowym spotkanie wyborcze Arwida Żebrowskiego w całości.

 

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciamciaramcia
ciamciaramcia 29.08.2019, 21:23
Wybitny specjaista od niczego Arwid Żebrowski.
https://finanse.wp.pl/zawrotna…
Alex
Alex 29.08.2019, 21:20
Słodkie życie Arwida Ż.
https://www.onet.pl/?utm_sourc…
Lol
Lol 29.08.2019, 09:37
Na Arwida powinni zagłosować peowcy. Mógłby ich godnie reprezentować w parlamencie.
Obatel
Obatel 26.08.2019, 11:33
Pisiory mierzą wszystkich swoją miarką, w końcu to formacja, której przyświeca hasło "Teraz, [email protected] My!". Z drugiej strony miło popatrzeć jak skaczą sobie do gardeł :)
Obywatele z Powiśla
Obywatele z Powiśla 26.08.2019, 09:07
Arwid z wyjaśnionych przyczyn znalazł się na trzeciej pozycji a trolle uaktywniły się, bo wróciły do biurek przy ul. Warszawskiej. Jakoś na chlebek trzeba godnie lub mniej godnie zarabiać.
gość
gość 25.08.2019, 21:48
POwskie i SLDowskie trolle się obudziły, poczuły zagrożenie i stąd ten poziom bliski dna.
Warto odnotować zmianę klimatu i tematyki redaktora, odłożył na chwilę kronikę wypadków na drogach i pochwałę działań lokalnej władzy, ale po komentarzach widać na czyje zamówienie i w jakim celu.
Z
Z 25.08.2019, 21:35
Całe szczęście, że na liście kandydatów PiS w okręgu nr 25 jest wielu zacnych ludzi, bardziej godnych niż cienki Arwid, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na trzeciej pozycji.
Pyzdra
Pyzdra 25.08.2019, 11:01
Stare pisiory już się nachapały, teraz młodzi muszą się nażreć! W końcu po to zapisali się di pisu, a tu tylko stara gwardia pracuje w spółkach skarbu państwa.
Janosik1
Janosik1 24.08.2019, 16:34
Szkoda, że ciągle ci sami - i niechcą dopuścić młodych do władzy.
Janosik1
Janosik1 24.08.2019, 16:34
Szkoda, że ciągle ci sami - i niechcą dopuścić młodych do władzy.
wku@wiony
[email protected] 23.08.2019, 18:12
Metalica przekazuje pieniądze na hospicjum dziecięce bo pisowcy muszą opłacać hejterów albo dawać na Rydzyka. Takie czasy, pieniądze podatników idą na mafię co nami rządzi albo na kościół a leczą nas rockowi muzycy. głosujecie na Pis matołki. Niech się bardziej napchają
popis
popis 23.08.2019, 19:26
A w Kwidzynie kto się napycha od 30 lat???
wpisdu
wpisdu 23.08.2019, 20:31
Dobrze prawisz, "Oni też kradli". Tyle zostało z pisu
123
123 23.08.2019, 15:52
To jest właśnie to, o czym mówił pan Górski. Nawet we własnym środowisku Arwid jest atakowany. Najpierw pan radny wytyka mu drobne potknięcia, a potem pisze głupie komentarze. Wstyd
cholecka
cholecka 23.08.2019, 09:30
Nie wiem jak redaktorek, ale ja zauważyłam, że radny Smejlis powiedział, że bezrobocia praktycznie nie ma. Z czym zatem chce walczyć pan Arwid, rozumiem, ze głównie z katastrofalnym stanem służby zdrowia?
Manipulant
Manipulant 23.08.2019, 09:06
Jak to w kubańskiej TV. Radny Smejlis nie ma imienia a najlepsze wystąpienie na tej konferencji podobno zepsuło dobre wrażenie. A redaktorek nie zauważył, że kandydat na posła chce walczyć z bezrobociem???!!! Redaktorku PAŁA!!!

Pozostałe