Koalicja Obywatelska prezentuje kandydatów w Kwidzynie

  • 07.09.2019, 08:44 (aktualizacja 07.09.2019, 10:05)
  • TV Kwidzyn
Koalicja Obywatelska prezentuje kandydatów w Kwidzynie
Sławomir Neumann, Jarosław Wałęsa, Mieczysław Struk, Leszek Czarnobaj, Agnieszka Pomaska i Piotr Widz to tylko niektórzy z kandydatów KO, jacy przyjechali do Kwidzyna, aby przekonywać mieszkańców do swojego programu wyborczego.

- Szanowni Państwo, to jest drużyna, która wygra wybory w tym okręgu - mówił szef klubu parlamentarnego PO Sławomir Neuman, gdy Mieczysław Struk zakończył prezentację drużyny Koalicji Obywatelskiej. W Kwidzynie pojawili się wszyscy liczący się kandydaci KO w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

- Oczekujemy Polski, w której nikt nie dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Oczekujemy Polski, w której przestrzega się konstytucji. Polacy mogą się różnić w sporach, ale chcą jednej rodziny. Rodziny, której na imię Polska - przekonywał ubiegający się o kolejną kadencję w Senacie Leszek Czarnobaj.

 W podobnym tonie wypowiadała się Agnieszka Pomaska. - Jesteśmy za tym, żeby budować, żeby łączyć, a nie dzielić. Nie chcemy szukać konfliktów tylko porozumienia.  Podkreślając różnorodność listy KO, apelowała do starannego przyjrzenia się wszystkim kandydatom i oddania swojego głosu na najbliższego sercu, bez względu na miejsce, które zajmuje na liście wyborczej. - Jesteśmy jak pudełko czekoladek. Każdy może znaleźć dla siebie ten najlepszy, upragniony smak.

 Piotr Widz, który będzie ubiegał się o mandat poselski z siódmego miejsca na liście mówił m.in. o zaniedbaniach obecnego rządu w obszarze edukacji i służby zdrowia  oraz zapowiadał daleko idące zmiany. - Zmiana jest konieczna. W szkołach, w sądownictwie, w służbie zdrowia i my tę zmianę gwarantujemy.

 Pomorska reprezentacja KO zachęcała do zapoznania się z programem wyborczym KO, który na piątkowej konwencji zaprezentowała kandydatka na premiera Małgorzata Kidawa - Błońska. Wszyscy też deklarowali ogromną pracę, którą mają zamiar wykonać podczas kampanii wyborczej, docierając do jak największej liczby mieszkańców. W materiale filmowy wyborcze spotkanie Koalicji Obywatelskie w Kwidzynie w całości.

 

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obywatel
obywatel 09.09.2019, 20:23
JAki OPywatelski bełkocik...kasta, klika, mafia
obserwator
obserwator 08.09.2019, 17:27
Pomysły PO stają się coraz bardziej kosztowne dla mieszkańców Kwidzyna. Redaktor Bryczkowski jakoś nie podjął tematu przedszkoli i groźby nieplanowanego wydatku 30 mln z budżetu miasta. To dla PO i SLD rządzącej w Kwidzynie pewnie "drobne sumy". Dla mediów lokalnych widać też bo o nich milczą. Za to promocja PO-wców czemu nie? Tym razem to całe towarzystwo robi dobrą minę do złej gry, tym razem nie uda im się ta maskarada.
Lol
Lol 08.09.2019, 09:14
Żeby Polska nie była podzielona trzeba poczekać aż PO spadnie poniżej progu wyborczego.
scorpio
scorpio 07.09.2019, 23:04
Śmisznie...
TW skorpio
TW skorpio 07.09.2019, 12:27
ich tam wiecej sie zebralo niz publiki

Pozostałe