Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo

  • 19.02.2020, 10:34
  • Policja Kwidzyn
Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Kwidzyńskiej w Sadlinkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Grudziądzu. Policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia.

       Wczoraj 18 lutego br. przed godziną 22.00 policjanci zostali  powiadomieni, że w pomiędzy miejscowościami Sadlinki a Olszanica doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny.  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 45-latek siedzący za kierownicą audi na łuku drogi, stracił nagle panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku 45-letni mieszkaniec gminy Sadlinki siedzący za kierownicą auta z licznymi obrażeniami głowy został przetransportowany helikopterem do szpitala w Grudziądzu. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. Aktualnie śledczy szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego wypadku.

      Kwidzyńscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych osób. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje.

Policja Kwidzyn

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe