Gość TV Kwidzyn. Piotr Widz.

  • 09.09.2020, 13:02 (aktualizacja 09.09.2020, 13:23)
  • TV Kwidzyn
Gość TV Kwidzyn. Piotr Widz.
Rozpoczęcie roku szkolnego w normalnym trybie zakończyło jedno z najbardziej uciążliwych obostrzeń związanych z pandemią sars-cov2. Jak radzą sobie szkoły w tej sytuacji, co myślą rodzice o noszeniu maseczek przez dzieci i czemu Urząd Miejski wciąż działa w izolacji wyjaśnia zastępca burmistrza Piotr Widz.

Jak radzą sobie kwidzyńskie szkoły w realiach pandemii i jakie środki ostrożności zostały tam wprowadzone? Czy miejskie placówki oświatowe gotowe są do nauczania zdalnego i czy w końcu będzie się ono odbywać na jednej platformie edukacyjnej? W końcu dlaczego Urząd Miejski w Kwidzynie ciągle ogranicza dostęp mieszkańcom, mimo że szkoły, usługi, sklepy i inne instytucje działają już normalnie, zachowując zalecane środki ostrożności? Na te i inne pytania dotyczące funkcjonowania szkół i miejskich instytucji w okresie pandemii odpowiada zastępca burmistrza ds. społecznych i oświatowych dr Piotr Widz.

 

 

TV Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 10.09.2020, 14:49
Panie burmistrzu, istnieją proste środki zapobiegawcze, takie jak pleksiglasowe kurtyny, maseczki, przyłbice i płyny do dezynfekcji, z powodzeniem stosowane w sklepach, bankach, zakładach usługowych itp. Zamknęliście się w urzędzie, bo tak jest Wam wygodnie. Nikt nie przychodzi i nie zawraca Wam głowy, cisza i spokój. Nawet rozumiem, ale uważajcie żeby mieszkańcy nie doszli do wniosku, że jeżeli dają sobie radę bez Was prze pół roku, to dadzą i dłużej, albo, że wcale nie jesteście potrzebni.

Pozostałe