Świąteczne ozdoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej

  • 03.04.2021, 14:32 (aktualizacja 03.04.2021, 14:45)
  • TV Kwidzyn
Świąteczne ozdoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej
Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie z siedzibą w Górkach zaprasza do kupowania ozdób świątecznych wykonanych podczas terapii zajęciowej.

Po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się (tel. 55 279 35 64) zamówione wyroby będzie można odbierać, z zachowaniem reżimu sanitarnego, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-14.00. Cały dochód ze sprzedaży jest przeznaczany na rehabilitację zawodową i społeczną niepełnosprawnych uczestników warsztatu. Z powodu pandemii tradycyjny, przedświąteczny kiermasz wielkanocny, organizowany przez  warsztat, nie może odbyć się w tradycyjnej formie.

 

Mimo trwającego od 2 listopada zawieszenia działalności pracownicy warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie z siedzibą w Górkach, prowadzonego przez Fundację "Misericordia", przygotowali dla wszystkich paczki. Z powodu pandemii nie można było spotkać się podczas tradycyjnego śniadania w siedzibie warsztatu, dlatego z zachowaniem wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych każdy mógł odebrać paczkę samodzielnie. Do osób, które z różnych przyczyn nie mogły odebrać paczki osobiście, paczki zostały dowiezione. To już drugie Święta Wielkanocne podczas których uczestnicy, wolontariusze i pracownicy kwidzyńskiego warsztatu nie mogą się spotkać przy wielkanocnym stole.

TV Kwidzyn

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe