Odrobina Kwidzyna.Dni Kwidzyna 2015.

  • 26.06.2015, 12:08
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Odrobina_dni_kwidzyna_015
loadingŁaduję odtwarzacz...
Relacja z jednej z największych imprez plenerowych w naszym mieście. Zobaczcie co działo się podczas trzydniowych obchodów święta Kwidzyna.

Relacja z jednej z największych imprez plenerowych w naszym mieście. Zobaczcie co działo się podczas trzydniowych obchodów święta Kwidzyna.

Dni Kwidzyna to impreza z wieloletnią tradycją. Zawsze jest to wydarzenie wyczekiwane przez większość mieszkańców. Złośliwi twierdzą, że jej organizacja to marnowanie pieniędzy jednak na stadionie miejskim, co roku, pojawia się pokaźna liczba Kwidzynian.

Najbardziej popularnym elementem święta miasta są oczywiście koncerty. Na kwidzyńskiej scenie co roku pojawiają się gwiazdy krajowe i nie tylko. Tym razem do naszego miasta przyjechali między innymi: zespół Red Lips, Mesajah, Kate Ryan, grupa SAMI oraz Kasia Kowalska. Muzyczna obsada tegorocznych Dni Kwidzyna spotkała się z aprobatą mieszkańców. Tak przynajmniej wynika z sondy, którą przeprowadziliśmy.

Dni Kwidzyna to oczywiście nie tylko muzyka. To liczne stoiska i imprezy towarzyszące. W tym roku sprawdziliśmy jak, siedząc na zwykłym fotelu, poczuć się jak na ogromnej karuzeli a także odwiedziliśmy mecz pokazowy pomiędzy drużynami  MMTS Kwidzyn oraz MTS MASTERS Kwidzyn.

Jak co roku wyszliśmy także do mieszkańców Kwidzyna. Podczas drugiego dnia imprezy podpytaliśmy ich o wrażenia oraz opinie na temat imprezy. Czy Kwidzynianie mieli na co narzekać? Przekonacie się sami.

Jeżeli jesteście ciekawi co działo się przez trzy dni na stadionie miejskim a także co kryło się za muzyczną obsadą Dni Kwidzyna, koniecznie obejrzyjcie naszą relację z imprezy.

PS. Ślemy ogromne podziękowania dla Kwidzyńskiego Centrum Kultury, które trafiło w gust muzyczny Kwidzynian, świetnie zadbało o nas podczas imprezy a także umożliwiło nam kontakt z artystami. Wielkie dzięki! :)


Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Kuba
Pan Kuba 28.06.2015, 10:18
Serce rośnie widząc postęp ;)
ja
ja 26.06.2015, 22:08
suuuuper

Pozostałe