Finał Szkoły z Talentem.

  • 07.06.2015, 11:43
  • Telewizja Kwidzyn
media-artykuly-Szkola_z_talentem_015
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kiedyś ktoś powiedział, że talent to tylko 10% sukcesu, reszta – to ciężka praca. Jak to jest z tym talentem w Kwidzynie? Sprawdziliśmy to podczas finału „Szkoły z Talentem”.

Kiedyś ktoś powiedział, że talent to tylko 10% sukcesu, reszta – to ciężka praca. Jak to jest z tym talentem w Kwidzynie? Sprawdziliśmy to podczas finału „Szkoły z Talentem”.

Jak czytamy na stronie Fundacji Filantropijnej Projekt:  Szkoła z Talentem to paleta różnorodnych działań artystycznych mających na celu podniesienie rangi zajęć pozalekcyjnych na terenie szkoły. To znakomita możliwość spotkania młodych ludzi działających w tej samej dziedzinie i porównania swoich umiejętności, wrażliwości i dorobku. Po sukcesach w nauczaniu, po sukcesach w szeroko pojętych działaniach sportowych czas pokazać, że nasza młodzież jest również utalentowana artystycznie.”

A to, że kwidzyńska młodzież jest utalentowana artystycznie, uczestnicy „Szkoły z Talentem”, pokazują nam już od kilku lat. Podczas tegorocznego finału, na scenie kwidzyńskiego teatru, również zobaczyliśmy wiele ciekawych występów.

Jak zgodnie stwierdziło kilka osób związanych z konkursem, bardzo mocno obsadzoną była kategoria filmowa. Na ekranie wyświetlono najlepsze spośród nadesłanych filmów, które mimo różnej tematyki, łączyło jedno – widać w nich było wielkie zaangażowanie autorów.

Jeżeli jesteście ciekawi co działo się podczas tegorocznego finału „Szkoły z Talentem”, jak prezentowały się uzdolnione dzieciaki z Kwidzyna oraz które z placówek zwyciężyły tym razem, koniecznie obejrzyjcie materiał poniżej. 

 

Telewizja Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 08.06.2015, 10:48
Wspaniałe dzieciaki.

Pozostałe